4x4 | Shtime | Makina | Vetura

Opel , 8
Audi , 6
Jeep , 4
Nissan , 2
Toyota , 2
Lada , 2
Citroën , 2
BMW , 1
Suzuki , 1
Škoda , 1
Hyundai , 1
Jaguar , 1
Volvo , 1
Ford , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 4x4,kategori Vetura,ose vendndodhje Shtime,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 4x4 Të gjitha | Vetura | Shtime ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 13:58 ,

MERCEDES ML 230 B 4X4 RKS

Histora e veturës

1 950 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:33 ,

SHITET FORD RANGER 2.5 ME DOGAN RKS VITI 2006

Histora e veturës

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Pri 00:07 ,

shitet jeep cherokee 2.8 crd

Histora e veturës

8 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Jan 15:34 ,

NISAN NAVARA 150MI KLM 2.5 174PS

Histora e veturës

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Jan 11:33 ,

Nissan X-Trail 2.5i 4x4

Histora e veturës

7 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Dhj 20:13 ,

Audi A6 3.0 Quattro RKS

Histora e veturës

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 23:24 ,

Shutet vetura BMW 530

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 20:29 ,

Opel Omeg dizell

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 19:51 ,

Opel Omega Dizell

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Shk 13:07 ,

Toureg 5.0 V10 4x4

Histora e veturës

7 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Jan 19:35 ,

Audi a6

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Gush 13:45 ,

Citroen c3 Pluriel 1.4hdi Rks

Histora e veturës

3 250 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Gush 18:24 ,

Hundai 4X4

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Gush 21:07 ,

Audi a6 3.0

Histora e veturës

7 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Qer 20:34 ,

OPEL MOVANO 2.5CDTI

Histora e veturës

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Qer 00:37 ,

Mitsubishi l200

Histora e veturës

2 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Maj 13:46 ,

ople frontera 4x4

Histora e veturës

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Shk 17:20 ,

shitet opel fronter

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Jan 18:54 ,

Shitet opel frontera

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
02 Dhj 19:41 ,

Opel frontera

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Korr 20:40 ,

Jaguar XE R 4x4

Histora e veturës

38 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Qer 11:23 ,

shitet opel frontera

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Qer 19:35 ,

Shitet LADA NIVA 4X4 2001

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Pri 19:04 ,

Jeep Cherokee benzin

Histora e veturës

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Pri 15:16 ,

shes toyota ne gjendje te rregullt

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
09 Jan 16:40 ,

Mercedes c270 full extra 2004

Histora e veturës

6 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Dhj 12:01 ,

shitet me qmim te volitshem

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Tet 18:54 ,

Toyota land cruise 4x4 shitet ose nderrohet

Histora e veturës

8 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Qer 20:03 ,

Audi A6 automatik 4x4, 2005, auto sallon nesi fer

Histora e veturës

7 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Mar 20:30 ,

Shitet Jep liberty

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 21:40 ,

Škoda 1.9 4x4 Shitet ose Ndrrohet

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 17:03 ,

Mercedes benz 309d

Histora e veturës

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Jan 18:46 ,

Suzuki Alto benzin

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Jan 10:40 ,

shitet vetura

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Dhj 13:52 ,

Audi 80 1.6 benzin 4x4

Histora e veturës

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Dhj 12:15 ,

4X4 9 MUJ REGJISTRIM PI ZVICRRE 165.000 KLM

Histora e veturës

8 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Mar 21:26 ,

VW Golf 4 4X4 Diesel -00

Histora e veturës

2 800 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Tet 18:32 ,

VW Passat -01

Histora e veturës

4 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 4x4 | Të gjitha | Vetura | Shtime juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

4x4 4x4 4x4 4x4 4x4 4x4 4x4 4x4 4x4 4x4

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione