Golf 4 | Shtime | Makina | Vetura

Opel , 4
BMW , 2
Fiat , 2
Nissan , 1
Acura , 1
Citroën , 1
Renault , 1
Audi , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 4,kategori Vetura,ose vendndodhje Shtime,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 4 Të gjitha | Vetura | Shtime ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 12:14 ,

AUTO..24 BLEJM VETURA GJITH KOSOVEN PA DOGAN DEFEKT

Histora e veturës

13 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:33 ,

SHITET MERCEDES C CLASSE 220 AVANGARD 2009

Histora e veturës

8 250 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Korr 13:43 ,

U shit, flm merr jep

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Korr 20:28 ,

Golf 4 1.9 t(di��) 2002 automatik-tiptronik tiptop

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
01 Korr 12:43 ,

Golf 4 1.9 t(di��) 2002 automatik-tiptronik

Histora e veturës

4 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
27 Qer 19:20 ,

Golf 4 1.9 t(di��) 2002 automatik-tiptronik

Histora e veturës

4 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
06 Qer 16:05 ,

Golf 4 1.9 t(di) 2002 automatik-tiptronik

Histora e veturës

4 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Maj 21:18 ,

vw golf 4 1.9 tdi -99

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 08:14 ,

Mercedes E320

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Maj 16:50 ,

Vetur

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Pri 20:27 ,

GOLF 4 1.9 TDI AUTOMATIK

Histora e veturës

4 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Pri 14:46 ,

Golf 4

Histora e veturës

4 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 18:53 ,

Golf 4 TDI i ekuqe automatik

Histora e veturës

4 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Shk 22:02 ,

Shes golf 4 1.9 tdi rks 5 muj

Histora e veturës

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 20:16 ,

Shes golf 4 1.9 tdi rks 5 muj

Histora e veturës

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 18:10 ,

Fellne

Histora e veturës

350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Shk 09:17 ,

Shes golf 4

Histora e veturës

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Jan 10:12 ,

Shes urgjent nissan patrol me motorr t bmw

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Tet 17:55 ,

Shes Golf 4 Tdi 1.9

Histora e veturës

3 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Tet 12:29 ,

shes golf 4 1.9 tdi i thjesht rks 10 muj

Histora e veturës

3 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Sht 19:16 ,

Golf 4

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Gush 22:17 ,

Golf 2

Histora e veturës

750 EUR

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Korr 14:05 ,

Golf 4 pa dogan

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 17:37 ,

shitet golf 4 ndrrim me pikap 5 ulse

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Maj 20:29 ,

Opel Omeg dizell

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 19:51 ,

Opel Omega Dizell

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Maj 14:46 ,

Golf 4 ne gjendje teper te mire teknike

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 18:41 ,

pjes per golf

Histora e veturës

10 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Pri 21:08 ,

pjes per golf 4

Histora e veturës

10 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Mar 17:44 ,

Golf 4

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 20:04 ,

Golf

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Shk 21:19 ,

VW golf 4 1.4

Histora e veturës

2 550 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Jan 19:05 ,

Golf 4

Histora e veturës

3 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Jan 19:43 ,

Mercedes c220

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Jan 16:21 ,

Shitet golf 4 tdi

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Jan 11:49 ,

Golf 4

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 20:41 ,

golf 4 1.9 tdi Pd pump

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Dhj 16:23 ,

Golf 4 , 1.4 16V - benzine 10 muaj regjistrim

Histora e veturës

3 650 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Nën 21:24 ,

shitet

Histora e veturës

4 050 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Sht 15:17 ,

shitet vetura Golf 4 1.9 tdi

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Gush 13:45 ,

Citroen c3 Pluriel 1.4hdi Rks

Histora e veturës

3 250 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Korr 15:34 ,

Shitet

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 20:15 ,

Kompjuter per vetura

Histora e veturës

75 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Maj 14:38 ,

VW Golf 4 dizel

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Pri 18:07 ,

golf 4

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Mar 21:54 ,

shitet Golf 4 tdi pa te kuqe

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Jan 13:32 ,

Golf 2

Histora e veturës

480 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Jan 13:09 ,

golf 4

Histora e veturës

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 4 | Të gjitha | Vetura | Shtime juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione