Mercedes | Shtime | Makina | Vetura

Audi , 6
Opel , 4
Chrysler , 3
Citroën , 3
Renault , 3
BMW , 2
Mazda , 1
Fiat , 1
Acura , 1
Peugeot , 1
Jeep , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes,kategori Vetura,ose vendndodhje Shtime,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes Të gjitha | Vetura | Shtime ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 12:14 ,

AUTO..24 BLEJM VETURA GJITH KOSOVEN PA DOGAN DEFEKT

Histora e veturës

13 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:33 ,

SHITET MERCEDES C CLASSE 220 AVANGARD 2009

Histora e veturës

8 250 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 13:11 ,

MERCEDES ML 230 B 4X4 RKS

Histora e veturës

1 950 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Korr 12:13 ,

Mercedes e220 2000

Histora e veturës

1 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
05 Korr 15:02 ,

mercedes

Histora e veturës

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Qer 19:20 ,

Shitet Mercedes-Benz 200D

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Maj 08:14 ,

Mercedes E320

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Maj 21:57 ,

Kamionet Mercedes

Histora e veturës

1 400 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Maj 21:45 ,

Urgjent !!!!!!!!!!

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Pri 21:51 ,

Shitet mercedes E270 Avangard

Histora e veturës

5 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Pri 19:50 ,

E shitur

Histora e veturës

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Shk 00:10 ,

MERCEDES-BENZ E CLASS 250 DIZEL 1994 RKS KLIM

Histora e veturës

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 16:21 ,

shitet Mercedes Vito 109 CDI VP 2009 PA DOGAN

Histora e veturës

4 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 16:21 ,

shitet Mercedes Vito 109 CDI VP 2009 PA DOGAN

Histora e veturës

4 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 16:21 ,

shitet Mercedes Vito 109 CDI VP 2009 PA DOGAN

Histora e veturës

4 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Shk 21:14 ,

shitet Mercedes Vito 109 CDI VP 2009 PA DOGAN

Histora e veturës

4 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Shk 20:05 ,

Shitet-ndrrohet Mercedes-Benz S400 Presidencial

Histora e veturës

6 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 10:23 ,

shes mercedes

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Shk 16:34 ,

Shiter mercedes e200 2.2 disel

Histora e veturës

11 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
30 Jan 12:24 ,

shes nercedes 200

Histora e veturës

1 450 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Jan 10:20 ,

shes mercedes

Histora e veturës

1 450 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Jan 14:38 ,

Mercedes-benz e270 cdi

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Dhj 19:31 ,

Shitet Mercedes-Benz E250d w124 shum i rujtun

Histora e veturës

2 600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Dhj 19:31 ,

Shitet Chrysler 300C 3.0crd 326ps��

Histora e veturës

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Dhj 18:09 ,

fellne 16 per mercedes

Histora e veturës

250 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Dhj 17:02 ,

Shitet Mercedes-Benz E250d

Histora e veturës

2 950 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Dhj 16:58 ,

Shiten vetem gomat e dimrit 15

Histora e veturës

70 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
04 Dhj 17:31 ,

Mercedes 190

Histora e veturës

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Nën 19:40 ,

Mercedes

Histora e veturës

Viti: 1987
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Nën 13:47 ,

Mercedes 190

Histora e veturës

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Nën 13:31 ,

Mercedes 190

Histora e veturës

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Nën 20:31 ,

Mercedes 190

Histora e veturës

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Nën 19:50 ,

Mercedes 190

Histora e veturës

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Nën 19:29 ,

Mercedes 190

Histora e veturës

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Nën 21:40 ,

Mercedes 190

Histora e veturës

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Nën 20:35 ,

Mercedes S class 5.0 1993

Histora e veturës

6 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Nën 18:07 ,

Mercedes

Histora e veturës

Viti: 1987
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Nën 16:21 ,

Mercedes Vaneo 1.7

Histora e veturës

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Nën 20:45 ,

Shitet Mercedes-Benz S320cdi

Histora e veturës

3 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Sht 19:10 ,

shitet mercedes s320 cdi

Histora e veturës

5 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Sht 21:39 ,

Shes Mercedes 190

Histora e veturës

Viti: 1990
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Sht 17:02 ,

Mercedes

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Gush 11:59 ,

KAMJON MERCEDES 814

Histora e veturës

3 600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
20 Gush 17:52 ,

Mercedes ML320CDI

Histora e veturës

13 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes | Të gjitha | Vetura | Shtime juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione