audi | Shtime | Makina | Vetura

Audi , 145
Opel , 2
BMW , 2
Citroën , 2
Renault , 2
Chrysler , 1
Fiat , 1
Acura , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe audi,kategori Vetura,ose vendndodhje Shtime,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj audi Të gjitha | Vetura | Shtime ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 12:14 ,

AUTO..24 BLEJM VETURA GJITH KOSOVEN PA DOGAN DEFEKT

Histora e veturës

13 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Korr 12:12 ,

Audi

Histora e veturës

22 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Maj 08:14 ,

Mercedes E320

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Pri 17:59 ,

Audi a4

Histora e veturës

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 18:47 ,

Audi a8

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Jan 13:54 ,

URGJENT Shitet Audi A6. V6

Histora e veturës

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Jan 13:23 ,

Shitet vetura

Histora e veturës

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Jan 12:41 ,

Shitet vetura

Histora e veturës

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Jan 11:33 ,

Shitet vetura

Histora e veturës

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Jan 15:09 ,

Audi a3

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Jan 05:11 ,

Audi A4

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Dhj 03:32 ,

Audi 80

Histora e veturës

750 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Dhj 22:43 ,

AUDI B4

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Dhj 01:56 ,

Scirocco 2.0TDI

Histora e veturës

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Dhj 20:13 ,

Audi A6 3.0 Quattro RKS

Histora e veturës

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 00:03 ,

SHITET OSE NDRROHET AUDI A8 TDI V8 FULL OPCION

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Nën 16:34 ,

Bëj Ndrrim me veturë Automatik

Histora e veturës

6 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Nën 22:03 ,

Shes audi b5

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Tet 12:54 ,

Audi 80

Histora e veturës

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Tet 11:27 ,

SHES AUDI B4

Histora e veturës

900 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Tet 20:28 ,

Audi Q7

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Tet 00:13 ,

Pjes audi 80

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Gush 11:17 ,

Audi 90 viti 1988

Histora e veturës

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Gush 20:40 ,

Audi 80 turbo

Histora e veturës

950 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Gush 13:48 ,

Audi A6 dizel

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Gush 13:30 ,

Audi 80 1.8 benzin/plin ngjendje trregullt

Histora e veturës

500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Gush 13:22 ,

Audi 80 1.8 benzin/plin ngjendje trregullt

Histora e veturës

500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Korr 10:08 ,

Audi A4

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Korr 20:59 ,

Shitet audi a4 2.0 d viti 2010 pa dogan

Histora e veturës

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Qer 15:53 ,

shes Audi A6

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Qer 14:32 ,

Audi B4 1.9TDI në gjendje shum të mir urgjent

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
02 Qer 19:30 ,

Audi B4

Histora e veturës

1 550 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 20:29 ,

Opel Omeg dizell

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 19:51 ,

Opel Omega Dizell

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Maj 20:13 ,

Audi 80

Histora e veturës

800 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Pri 11:27 ,

Shiten keto pjes

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 23:12 ,

Pasat automatik Shitet ose ndrrohet

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 16:41 ,

Audi a3 1.9 Tdi

Histora e veturës

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 23:52 ,

Audi 80B4

Histora e veturës

900 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 11:22 ,

Audi a3

Histora e veturës

8 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 19:35 ,

Audi a6

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Dhj 13:35 ,

Audi Q3 dizel

Histora e veturës

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Nën 14:32 ,

Audi 80

Histora e veturës

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Nën 14:10 ,

Shitet audi 100c3 urgjend

Histora e veturës

500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Nën 10:51 ,

Shes audi rs5 viti 2013 s-line e ardhur nga zvicra

Histora e veturës

18 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Tet 13:25 ,

Shitet-ndrrohet audi a8 2.5tdi v6 180ps

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Tet 13:52 ,

Shes bej edhe ndrrim

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
25 Sht 19:54 ,

Shtitet audi q5

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Sht 15:18 ,

AUDI S5 3.0 V6

Histora e veturës

18 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj audi | Të gjitha | Vetura | Shtime juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione