golf 2 | Shtime | Makina | Vetura

Opel , 4
BMW , 2
Citroën , 2
Mazda , 1
Fiat , 1
Acura , 1
Peugeot , 1
Ford , 1
Renault , 1
Ferrari , 1
Audi , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf 2,kategori Vetura,ose vendndodhje Shtime,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf 2 Të gjitha | Vetura | Shtime ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 09:48 ,

AUTO..24 BLEJM VETURA GJITH KOSOVEN PA DOGAN DEFEKT

Histora e veturës

13 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Korr 20:28 ,

Golf 4 1.9 t(di��) 2002 automatik-tiptronik tiptop

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
01 Korr 12:43 ,

Golf 4 1.9 t(di��) 2002 automatik-tiptronik

Histora e veturës

4 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
27 Qer 19:20 ,

Golf 4 1.9 t(di��) 2002 automatik-tiptronik

Histora e veturës

4 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
06 Qer 16:05 ,

Golf 4 1.9 t(di) 2002 automatik-tiptronik

Histora e veturës

4 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Maj 08:36 ,

Golf 6 2.0TDI rks 10muj

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 23:29 ,

golf 6 2.0 81 kw

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 17:27 ,

Golf VII

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Jan 01:34 ,

Shitet golf 6 2.0 tdi

Histora e veturës

9 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Dhj 20:07 ,

Golf Vll 2.0 Tdi Kombi

Histora e veturës

16 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
21 Dhj 23:20 ,

Shes golf 2 sport 1.8 benzin 5v

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
13 Tet 23:42 ,

shitet

Histora e veturës

550 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Sht 21:59 ,

Shes golf 2 sport 1.8 benzin Motorrin e audis A3

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Gush 15:30 ,

golf 2 plin benzin 1.6 ndrim me pikap

Histora e veturës

700 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Gush 22:17 ,

Golf 2

Histora e veturës

750 EUR

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Korr 18:34 ,

GOLF VI 2.0 AUTOMATIK

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Qer 13:25 ,

Golf 2

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
31 Maj 20:29 ,

Opel Omeg dizell

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 19:51 ,

Opel Omega Dizell

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Maj 14:46 ,

Golf 4 ne gjendje teper te mire teknike

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 15:01 ,

golf 2

Histora e veturës

1 750 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Jan 19:32 ,

golf 2

Histora e veturës

750 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Jan 13:39 ,

Golf 5 2.0 tdi 2007 rks 1 vit

Histora e veturës

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Jan 11:49 ,

Golf 4

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Jan 15:03 ,

VW Golf dizel

Histora e veturës

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Dhj 17:33 ,

Golf 2

Histora e veturës

650 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Dhj 20:49 ,

GOLF 2 Dizell 1.6 i thjesht

Histora e veturës

700 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Nën 13:10 ,

Shiten 2goma tmira te perdorura vetem.nje dimer

Histora e veturës

30 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Nën 18:34 ,

Golf V 2.0 TDI 2004

Histora e veturës

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Tet 13:28 ,

Golf 2 dizell Shitet Urgjent

Histora e veturës

400 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Gush 13:45 ,

Citroen c3 Pluriel 1.4hdi Rks

Histora e veturës

3 250 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Gush 21:32 ,

Shes golf 2��

Histora e veturës

650 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Qer 02:56 ,

Golf2

Histora e veturës

600 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Qer 20:15 ,

Kompjuter per vetura

Histora e veturës

75 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Pri 11:19 ,

Shitet

Histora e veturës

6 840 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Mar 14:58 ,

Shitet Golf 2

Histora e veturës

650 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Jan 13:32 ,

Golf 2

Histora e veturës

480 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Jan 21:09 ,

Golf 2 shum ne gjendje te mir

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 13:14 ,

Passat 1.9 TD karavan

Histora e veturës

699 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Dhj 16:42 ,

shes goolf 2 1.9TDI

Histora e veturës

750 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Nën 16:51 ,

Golf 6

Histora e veturës

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Sht 16:12 ,

Shes Golf 2

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Gush 07:48 ,

Golf 2

Histora e veturës

850 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf 2 | Të gjitha | Vetura | Shtime juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione