Fiat punto | Skenderaj | Makina | Vetura

Fiat , 52
Kia , 1
Citroën , 1
Ford , 1
Renault , 1
Audi , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Fiat punto,kategori Vetura,ose vendndodhje Skenderaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Fiat punto Të gjitha | Vetura | Skenderaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

09 Qer 10:51 ,

Reno laguna 2005

Histora e veturës

1 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Qer 10:51 ,

Xhip mercedes

Histora e veturës

2 250 EUR Price Reduced

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Maj 12:37 ,

Fiat Punto 1,9 dizel

Histora e veturës

1 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Pri 16:18 ,

Fiat punto hgt sport 130 ps

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Mar 00:05 ,

Kia Sportage 2.0 Diesel viti 2002

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Shk 13:22 ,

Fiat punto hgt sport 130 ps

Histora e veturës

1 150 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 14:45 ,

Fiat punto hgt sport 130 ps

Histora e veturës

13 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Jan 21:34 ,

Fiat punto ndrrim me lop me viq

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Jan 14:41 ,

Fiat punto hgt sport 130 ps

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Jan 20:24 ,

Fiat Punto

Histora e veturës

900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Jan 20:23 ,

Fiat punto hgt sport 130 ps

Histora e veturës

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Dhj 20:34 ,

Fiat punto hgt

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Dhj 20:52 ,

Shes Fiat Punto viti 2006 me 2 Ulse

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Dhj 08:44 ,

Shes fiat punto 2001

Histora e veturës

730 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Dhj 13:42 ,

Shitet Fiat Punto 2006

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Gush 11:05 ,

Citroen Xsara picasso 2.0 hdi

Histora e veturës

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
02 Qer 13:41 ,

Shes ndrroi Fiat Punto

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Pri 21:36 ,

Fiat��

Histora e veturës

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Mar 16:36 ,

Fiat Punto

Histora e veturës

900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
30 Mar 15:07 ,

Shitet Fiati urgjent

Histora e veturës

920 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Mar 17:36 ,

Fiat Punto

Histora e veturës

680 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Jan 23:57 ,

Fiat punto 1.9jtd dizell

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 18:48 ,

Shitet fiat punto 1.9jdt

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
28 Sht 15:00 ,

SHITET KOMBI t4 DIZELL 1.9 PER 6 veta

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
28 Pri 02:04 ,

AUDI A4 1.9 TDI .SHITET OSE NDRROHET

Histora e veturës

6 200 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 20:18 ,

Shitet urgjent

Histora e veturës

900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Pri 00:24 ,

GOLF 3 TDI 10 MUJ RKS -94

Histora e veturës

2 250 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Dhj 14:11 ,

Shes apo ndrroj pasat 3

Histora e veturës

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Nën 23:16 ,

Fiat

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Tet 22:38 ,

Shitet vetura Fiat Punto

Histora e veturës

1 750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 20:55 ,

Fiat punto

Histora e veturës

870 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Gush 20:12 ,

Fiat punto

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Korr 12:11 ,

Fiat punto 1.3 Dizel viti 2008

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Pri 23:27 ,

Fiat punto

Histora e veturës

999 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Pri 12:43 ,

Ford F-150

Histora e veturës

30 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Pri 23:18 ,

@hot

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Mar 15:10 ,

Fiat Punto 1.2 benzin

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 18:46 ,

fiat punto

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Mar 17:24 ,

Fiat Punto 1.2 bwnzin

Histora e veturës

1 459 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Mar 09:48 ,

Fiat punto rks 1 vit sigurim dizel 1.9

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Dhj 12:48 ,

Shes Fiat Punto 1.7 Turbo Disel

Histora e veturës

1 250 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Dhj 16:18 ,

Shes Fiat Punto 1.7 Turbo Disel

Histora e veturës

1 250 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Dhj 19:28 ,

Shitet fiat punto

Histora e veturës

1 250 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
12 Dhj 20:26 ,

Fiat Grande Punto 1.9 D

Histora e veturës

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Dhj 11:52 ,

Shitet Fiat punto

Histora e veturës

1 150 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
11 Dhj 13:58 ,

Shes Fiat Punto 1.7 Turbo Disel

Histora e veturës

1 250 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Nën 20:27 ,

Fiat punto

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Nën 10:45 ,

Fiat Punto 1.9 jtd

Histora e veturës

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Gush 21:37 ,

Fiat Punto

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Korr 19:17 ,

Fiat punto -97

Histora e veturës

1 350 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Fiat punto | Të gjitha | Vetura | Skenderaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione