Golf | Skenderaj | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 1171
Opel , 16
Audi , 16
BMW , 15
Acura , 12
Renault , 5
Fiat , 4
Citroën , 4
Ford , 3
Peugeot , 2
Volvo , 2
MG , 2
Aixam , 2
Mazda , 1
Lada , 1
Buick , 1
Kia , 1
Wiesmann , 1
Alpina , 1
UAZ , 1
Corvette , 1
GMC , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf,kategori Vetura,ose vendndodhje Skenderaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf Të gjitha | Vetura | Skenderaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:32 ,

Shitet Golf VI 2010

Histora e veturës

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:34 ,

Golf 2

Histora e veturës

Viti: 1984
Kilometrazha: > 500 000
Dje 13:02 ,

Golf 2

Histora e veturës

2 650 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 08:13 ,

Golf 2

Histora e veturës

1 700 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 07:56 ,

Golf 2

Histora e veturës

1 700 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Korr 18:10 ,

Golf 4 1.9 Tdi Pa Dogan

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Korr 12:32 ,

Blej golf 2 disel benzi

Histora e veturës

300 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Korr 22:46 ,

Blej golf 2 me matorr prisht bllokun etj.

Histora e veturës

320 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Korr 10:49 ,

BMW 525

Histora e veturës

14 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Korr 17:33 ,

shitet golf 7

Histora e veturës

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Korr 13:36 ,

Golf

Histora e veturës

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Korr 11:14 ,

golf 3

Histora e veturës

1 400 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Korr 20:46 ,

Golf 7

Histora e veturës

8 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Korr 09:56 ,

Golf 4 1.9 2003

Histora e veturës

2 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Korr 17:29 ,

VW Golf 7 2.0 Tdi bluemotion

Histora e veturës

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Korr 07:31 ,

Golf VII 2.0 TDI DSG Highline full

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Korr 08:42 ,

Golf 2 Ndrrim me Lop-Viqa

Histora e veturës

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Korr 00:44 ,

Golf 5

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Korr 12:47 ,

VW Polo 1.4 Tdi

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Korr 12:11 ,

Passat 1.9 disel

Histora e veturës

1 180 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Korr 14:36 ,

Golf 2

Histora e veturës

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 14:37 ,

Golf V 2.0

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 03:51 ,

Shes golf 2 1,6 disel fabrikisht

Histora e veturës

550 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Korr 11:18 ,

Shes Golf 2 1.6 fabrikisht

Histora e veturës

550 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
21 Qer 20:54 ,

Golf 4 1.9 Tdi pa dogan

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
20 Qer 21:20 ,

Blej vetura golf 2 golf 3 cady

Histora e veturës

300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Qer 12:29 ,

urgjent golf 2

Histora e veturës

450 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 16:46 ,

Golf 3

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Qer 11:56 ,

Golf5

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Qer 23:09 ,

Shes golf 3

Histora e veturës

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Qer 15:40 ,

vw golf 6 ,viti 2013 ne gjendje shum te mir

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Qer 19:57 ,

Shes Passat

Histora e veturës

650 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Qer 10:51 ,

Reno laguna 2005

Histora e veturës

1 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Qer 10:51 ,

Xhip mercedes

Histora e veturës

2 250 EUR Price Reduced

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Qer 18:36 ,

Shitet golfi

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Qer 14:02 ,

shitet golfi 4 benxin 2.8

Histora e veturës

2 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Qer 11:43 ,

Shitet golfi 2

Histora e veturës

599 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Maj 21:14 ,

Golf 4 2003

Histora e veturës

3 500 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Maj 11:33 ,

Megtimvojvoda

Histora e veturës

2 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Maj 11:33 ,

Megtimvojvoda

Histora e veturës

2 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Maj 11:14 ,

Golf 4 1.9 tdi

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Maj 15:47 ,

III SHITUR VW GOLF 3 1.9 TDI V.P 97 RKS

Histora e veturës

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Maj 20:24 ,

Golf 4 1.9 tdi

Histora e veturës

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Maj 22:01 ,

Golf 2 dizell

Histora e veturës

700 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Maj 16:41 ,

Golf 6 GTD

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf | Të gjitha | Vetura | Skenderaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • golf 4 në kategorinë Vetura | Lancia
  • golf 6 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | B-Class
  • Golf në kategorinë Vetura | BMW | X6 | X-modele
  • Golf 4 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Golf 5 në kategorinë Vetura | Fiat | Punto
  • Golf 4 në kategorinë Vetura | BMW | M-modele
  • golf 3 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | T4
  • Golf 5 në kategorinë Vetura | Acura
  • golf në kategorinë Vetura | VW Volkswagen
  • Golf në kategorinë Vetura | Fiat | Multipla

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione