Golf 2 | Skenderaj | Makina | Vetura

Opel , 8
Acura , 6
BMW , 5
Audi , 5
Ford , 2
Mazda , 1
Buick , 1
Kia , 1
Citroën , 1
Peugeot , 1
MG , 1
Renault , 1
Corvette , 1
GMC , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 2,kategori Vetura,ose vendndodhje Skenderaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 2 Të gjitha | Vetura | Skenderaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

22 Korr 07:30 ,

Golf 2

Histora e veturës

1 700 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Korr 17:55 ,

Shitet jetta 1.6 benzin

Histora e veturës

350 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Korr 17:29 ,

VW Golf 7 2.0 Tdi bluemotion

Histora e veturës

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Korr 07:31 ,

Golf VII 2.0 TDI DSG Highline full

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Korr 08:42 ,

Golf 2 Ndrrim me Lop-Viqa

Histora e veturës

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Korr 00:44 ,

Golf 5

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Korr 12:47 ,

VW Polo 1.4 Tdi

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Korr 13:56 ,

Shitet jetta 1.6 benzin plin e qlajmrune

Histora e veturës

370 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Korr 14:36 ,

Golf 2

Histora e veturës

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 14:37 ,

Golf V 2.0

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 03:51 ,

Shes golf 2 1,6 disel fabrikisht

Histora e veturës

550 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Korr 20:19 ,

Shitet jetta 1.6 benzin

Histora e veturës

370 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Korr 11:18 ,

Shes Golf 2 1.6 fabrikisht

Histora e veturës

550 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
20 Qer 21:20 ,

Blej vetura golf 2 golf 3 cady

Histora e veturës

300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Qer 12:29 ,

urgjent golf 2

Histora e veturës

450 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 18:36 ,

Shitet golfi

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Qer 14:02 ,

shitet golfi 4 benxin 2.8

Histora e veturës

2 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Qer 11:43 ,

Shitet golfi 2

Histora e veturës

599 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Maj 11:33 ,

Megtimvojvoda

Histora e veturës

2 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Maj 11:33 ,

Megtimvojvoda

Histora e veturës

2 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Maj 22:01 ,

Golf 2 dizell

Histora e veturës

700 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Maj 17:23 ,

Golf 5

Histora e veturës

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Maj 10:16 ,

Shes Golf 2

Histora e veturës

620 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Maj 11:47 ,

golf 2

Histora e veturës

500 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Maj 00:21 ,

Golf 6 2.0 2012

Histora e veturës

10 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 17:29 ,

Golf 7

Histora e veturës

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Maj 12:01 ,

Shes golf 2 bashk me rimorkio

Histora e veturës

850 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Maj 14:54 ,

Golf 2

Histora e veturës

Viti: 1984
Kilometrazha: > 500 000
22 Pri 20:09 ,

u shit Flm merrjep

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Pri 06:24 ,

Golf 2 tip top 1.6

Histora e veturës

500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
07 Pri 21:17 ,

golf 2

Histora e veturës

150 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Pri 08:08 ,

Golf 2 diesel 89

Histora e veturës

600 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Pri 02:42 ,

Shitet Golf 2

Histora e veturës

1 050 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Mar 20:15 ,

Pjes per Golf 2

Histora e veturës

2 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Mar 20:57 ,

Shes Golfin

Histora e veturës

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Mar 00:05 ,

Kia Sportage 2.0 Diesel viti 2002

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 11:02 ,

Shes Golf 2

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 18:44 ,

Shitet ose ndrrohet perparsi mersedesi

Histora e veturës

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Mar 08:43 ,

Shitet

Histora e veturës

16 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 06:48 ,

Shitet golf 2

Histora e veturës

999 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Shk 01:29 ,

Golf 2 1.6Dizel 10muj Rks

Histora e veturës

920 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Shk 14:36 ,

Golf 2

Histora e veturës

550 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Shk 12:56 ,

Shitet golf 2

Histora e veturës

830 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Shk 21:50 ,

Shes pjes per Golf 2

Histora e veturës

10 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Shk 09:29 ,

Golf 2

Histora e veturës

1 450 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
04 Shk 00:37 ,

Golf2 1.6 turbodiesel

Histora e veturës

980 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 450 000 - 499 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 2 | Të gjitha | Vetura | Skenderaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione