Golf 3 | Skenderaj | Makina | Vetura

BMW , 6
Acura , 5
Audi , 4
Opel , 2
Kia , 1
Wiesmann , 1
Fiat , 1
Citroën , 1
Ford , 1
Renault , 1
UAZ , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 3,kategori Vetura,ose vendndodhje Skenderaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 3 Të gjitha | Vetura | Skenderaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

28 Korr 10:49 ,

BMW 525

Histora e veturës

14 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Korr 11:14 ,

golf 3

Histora e veturës

1 400 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Qer 21:20 ,

Blej vetura golf 2 golf 3 cady

Histora e veturës

300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Qer 16:46 ,

Golf 3

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Qer 23:09 ,

Shes golf 3

Histora e veturës

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Maj 15:47 ,

III SHITUR VW GOLF 3 1.9 TDI V.P 97 RKS

Histora e veturës

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Maj 02:10 ,

Golf 3

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 12:03 ,

Golf 3 1.9 turbo Dizel

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Maj 20:21 ,

golf3

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Maj 13:43 ,

golf 3

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 17:16 ,

Golf 3 -benzine rks deri me 2021

Histora e veturës

550 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Pri 02:42 ,

Golf3

Histora e veturës

1 350 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Pri 02:42 ,

Golf3

Histora e veturës

1 350 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
31 Mar 11:24 ,

golf 3 1.9 115 ps

Histora e veturës

1 650 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Mar 16:00 ,

Golf 3 i aksidentuar 1.9 diesel

Histora e veturës

399 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Mar 00:05 ,

Kia Sportage 2.0 Diesel viti 2002

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Jan 17:22 ,

Golf 3 1.9 rks skadum xhendje tmire pune

Histora e veturës

800 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Jan 18:02 ,

Shes golf 3

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Jan 17:26 ,

Golf 2 1.9 Tdi

Histora e veturës

600 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Jan 09:08 ,

shes golf 3 1.9 tdi

Histora e veturës

870 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
29 Dhj 20:34 ,

Fiat punto hgt

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Dhj 18:27 ,

Golf 3 i qlajmruar ( u shit)

Histora e veturës

Viti: 1991
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
29 Nën 20:58 ,

Shes golf 3 sdi 1.9 disel viti 1997

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 20:58 ,

Shes golf 3 sdi 1.9 disel viti 1997

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 19:37 ,

golf 3

Histora e veturës

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Gush 22:54 ,

Shitet Golf 3 1.9 turbo dizel

Histora e veturës

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Gush 13:39 ,

Golf 3 1.9 dizell

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Gush 10:25 ,

VW Golf 3

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Gush 11:05 ,

Citroen Xsara picasso 2.0 hdi

Histora e veturës

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
25 Korr 19:04 ,

shitet ose ndrrohet urgjend

Histora e veturës

430 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Korr 21:11 ,

golf 2

Histora e veturës

450 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Korr 10:11 ,

VW Golf 3 TDI me targa te huaja

Histora e veturës

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Qer 23:46 ,

Golf 3

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 20:47 ,

Shitet golf 3 1.6 turbo disel

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Maj 14:56 ,

Golf 3 disel 1.9

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Maj 12:52 ,

FELLNEE PER GOLF 3 E GOLF 2

Histora e veturës

120 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Pri 14:39 ,

Golf 3

Histora e veturës

1 350 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Pri 11:49 ,

golf 3

Histora e veturës

850 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Mar 19:30 ,

Shitet Golf3

Histora e veturës

2 100 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Mar 17:08 ,

shes golf 3 ngjendje shum tmir

Histora e veturës

1 350 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Mar 15:26 ,

Shitet golf 3

Histora e veturës

1 400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Mar 23:36 ,

Kerkoj golf 2 ose golf 3 pa motorr

Histora e veturës

123 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Mar 19:19 ,

Shitet golf 3

Histora e veturës

2 100 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Mar 17:37 ,

Shitet golf 3

Histora e veturës

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Mar 19:29 ,

Shitet golf 3

Histora e veturës

1 400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 3 | Të gjitha | Vetura | Skenderaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • golf 3 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | T4
  • Golf 3 në kategorinë Vetura | Opel | Signum
  • golf 3 në kategorinë Vetura | Dacia
  • Golf 3 në kategorinë Vetura | Jeep | Cherokee
  • golf 3 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf | Golf
  • Golf 3 në kategorinë Vetura | Opel | Meriva
  • golf 3 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | 200
  • Golf 3 në kategorinë Vetura | Peugeot | 406
  • golf 3 në kategorinë Vetura | Opel | Zafira
  • golf 3 në kategorinë Vetura | BMW | X6 M | M-modele

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione