Golf 4 | Skenderaj | Makina | Vetura

Opel , 6
Acura , 6
Audi , 6
BMW , 5
Ford , 3
Citroën , 2
Aixam , 2
Mazda , 1
Lada , 1
Kia , 1
Alpina , 1
Peugeot , 1
Volvo , 1
Renault , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 4,kategori Vetura,ose vendndodhje Skenderaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 4 Të gjitha | Vetura | Skenderaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 20:38 ,

Samsung M30, 64GB, 4GB RAM, 3 Kamera, faceid

135 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:10 ,

VW Polo 1.4 Tdi

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 15:21 ,

Golf 4 1.9 Tdi pa dogan

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 09:47 ,

Bmw e46 320d urgjentt full ekstra...

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Qer 23:09 ,

Shes golf 3

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Qer 19:57 ,

Shes Passat

650 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Qer 18:36 ,

Shitet golfi

1 100 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Qer 14:02 ,

shitet golfi 4 benxin 2.8

2 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Maj 21:14 ,

Golf 4 2003

3 500 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Maj 11:33 ,

Megtimvojvoda

2 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Maj 11:33 ,

Megtimvojvoda

2 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Maj 11:14 ,

Golf 4 1.9 tdi

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Maj 20:24 ,

Golf 4 1.9 tdi

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Maj 02:10 ,

Golf 3

1 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 12:24 ,

Golf 4 Esdi motorr shum i mir ne gjendje perfekte

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 19:36 ,

Shitet Golf 2

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Maj 11:25 ,

SHES KOMBIN T4 URGJENT RIGJISTRIM 10 MUJ 1.9 ME TURBO

2 300 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Maj 19:00 ,

Golf 4

800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Pri 10:00 ,

Golf 4

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 11:18 ,

UUUU SHITT FLMM GOLF 5 1.9TDI 6 SHPEJTESI RKS 1 VIT

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 21:41 ,

Blej vetura AKSIDENTUAR ose NDESHJE

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Pri 02:42 ,

Golf3

1 350 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Pri 02:42 ,

Golf3

1 350 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
31 Mar 20:15 ,

Pjes per Golf 2

2 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Mar 00:05 ,

Kia Sportage 2.0 Diesel viti 2002

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 11:02 ,

Shes Golf 2

1 100 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 18:45 ,

Golf 4 pacefic 2004

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Mar 17:18 ,

Golf 4 1.9 tdi (i) t kuqe mundesi ndrrimi

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Shk 08:43 ,

Golf 4

3 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 13:29 ,

Shitet Golf 4

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 21:50 ,

Shes pjes per Golf 2

10 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Shk 10:34 ,

Shitet Golf 4

111 111 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 00:37 ,

Golf2 1.6 turbodiesel

980 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
31 Jan 23:18 ,

Shitet golfi ne gjendje perfekte

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Jan 08:32 ,

Golf 5

2 500 EUR

14 Jan 16:06 ,

SHES OPEL ZAFIRA

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Jan 18:55 ,

Shitet golf 2 dizell 1,9 regjistrim 11muj e gjys

14 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
11 Jan 19:09 ,

Shitet Golfi

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Jan 13:52 ,

UUU SHITT FLMMM GOLF 4 2003 1.9TDI 8muj rks

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Jan 00:31 ,

Blej golf 4

05 Jan 12:28 ,

Golf 4 me i Tkuqe 2003

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Jan 18:48 ,

Pasat 2

870 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Jan 18:58 ,

golf 4 1.9 sdi Bajm ndrrim me vetur automatik

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 02:30 ,

Shes golf 4 me 2 tkuqe ne gjendje te rregullt nr 049282935

3 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Jan 14:35 ,

Golf 4- SDI

3 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Dhj 16:28 ,

Shes golf 4 me 2 tkuqe ne gjendje te rregullt nr 049282935

3 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Dhj 04:36 ,

VW Golf 4 1.9 Tdi 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Dhj 04:36 ,

Shiten fellnet.

350 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Nën 18:50 ,

Shes Golf 4, baj ndrrim

2 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 4 | Të gjitha | Vetura | Skenderaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione