Golf 6 | Skenderaj | Makina | Vetura

BMW , 7
Audi , 5
Opel , 2
Kia , 1
Acura , 1
Citroën , 1
Peugeot , 1
Ford , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 6,kategori Vetura,ose vendndodhje Skenderaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 6 Të gjitha | Vetura | Skenderaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

28 Korr 10:49 ,

BMW 525

Histora e veturës

14 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Korr 17:29 ,

VW Golf 7 2.0 Tdi bluemotion

Histora e veturës

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Korr 12:47 ,

VW Polo 1.4 Tdi

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Korr 14:37 ,

Golf V 2.0

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 03:51 ,

Shes golf 2 1,6 disel fabrikisht

Histora e veturës

550 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Qer 23:09 ,

Shes golf 3

Histora e veturës

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Qer 15:40 ,

vw golf 6 ,viti 2013 ne gjendje shum te mir

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Maj 21:14 ,

Golf 4 2003

Histora e veturës

3 500 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Maj 16:41 ,

Golf 6 GTD

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Maj 21:16 ,

III SHITUR VW GOLF 6 1.6TDI 2010

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Maj 00:21 ,

Golf 6 2.0 2012

Histora e veturës

10 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 20:09 ,

u shit Flm merrjep

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Pri 11:18 ,

UUUU SHITT FLMM GOLF 5 1.9TDI 6 SHPEJTESI RKS 1 VIT

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 21:41 ,

Blej vetura AKSIDENTUAR ose NDESHJE

Histora e veturës

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Mar 17:02 ,

Shitet Golf 6 TDI

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 00:05 ,

Kia Sportage 2.0 Diesel viti 2002

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Shk 18:56 ,

Golf 6 Team Model

Histora e veturës

5 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 09:25 ,

Golf 6

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Shk 08:42 ,

Shitet Golf Team 6 TDI i te kuqe

Histora e veturës

5 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 21:05 ,

Shitet Golf 6 TDI

Histora e veturës

5 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 20:51 ,

Shitet Golf 6 TDI

Histora e veturës

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 10:43 ,

Golf 6 2011

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Jan 14:48 ,

Golf 6 2011

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Jan 16:09 ,

Shiten dy golf 6 viti 2012

Histora e veturës

5 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Jan 23:26 ,

shitet ose ndrrohet golf6

Histora e veturës

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Dhj 18:31 ,

Golf 7 1.6 TDi 6 shpejci 2013

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Nën 20:31 ,

Fellne 17 coll golf 5.6.7

Histora e veturës

450 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Sht 20:27 ,

Golf 4 1.9 TDI

Histora e veturës

4 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 19:52 ,

UUU SHITT FLMMM GOLF 6 2.0TDI 6 SHPEJTSI 2010

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 00:36 ,

Shitet Golf 7plus 2.0 150 ps

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Sht 15:04 ,

U SHITT FLMMM VW GOLF 6 2.0TDI 2009 RKS

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Gush 12:45 ,

shes golf 6 tam 2.0 tdi 6 shpejci full 2011

Histora e veturës

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Gush 10:22 ,

Shes golf 6

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 20:39 ,

UUU SHITTT FLMMM GOLF 6 2.0TDI 140PS 2011

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Gush 11:05 ,

Citroen Xsara picasso 2.0 hdi

Histora e veturës

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
03 Gush 09:40 ,

Golf 5 plus 1.9tdi

Histora e veturës

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Qer 01:15 ,

Shitet

Histora e veturës

9 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Maj 20:34 ,

9300€

Histora e veturës

9 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Maj 12:41 ,

VW Golf 7 Tdi Highline

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Pri 18:28 ,

Shes golg 6

Histora e veturës

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 21:27 ,

VW Golf 6 plus V.P 2009

Histora e veturës

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 14:27 ,

Golf 6 Diesel

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Mar 14:19 ,

Golf 6 Diesel 1.6

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Shk 20:56 ,

golf 1.9 rks 6 muj

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Jan 17:13 ,

VW Golf 7 2.0 TDI Kombi*NAVI*PANORAMA*AUTOMATIK*

Histora e veturës

11 450 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Jan 10:59 ,

UUU SHITT FLMMM GOLF 6 2011 I DOGANUAR

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Dhj 15:47 ,

Shitet

Histora e veturës

8 850 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
20 Dhj 11:05 ,

SHES BMW 320 2.0 DIZELL RKS 5 MUJ

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 18:55 ,

Golf 6

Histora e veturës

8 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 6 | Të gjitha | Vetura | Skenderaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • golf 6 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | B-Class
  • Golf 6 në kategorinë Vetura | Renault | Espace
  • golf 6 në kategorinë Vetura | Opel | Insignia
  • golf 6 në kategorinë Vetura | Nissan | Qashqai
  • Golf 6 në kategorinë Vetura | BMW | M5 | M-modele
  • golf 6 në kategorinë Vetura | Renault | Master
  • Golf 6 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Käfer
  • Golf 6 në kategorinë Vetura | Citroën | DS4
  • Golf 6 në kategorinë Vetura | Seat | Alhambra
  • golf 6 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione