Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pasat - Vetura Të gjitha në Skenderaj

Audi , 7
BMW , 4
Citroën , 2
GMC , 2
Opel , 1
Zastava , 1
Fiat , 1
NSU , 1
Peugeot , 1
Ford , 1
Aixam , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pasat,kategori Vetura,ose vendndodhje Skenderaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Pasat Të gjitha | Vetura | Skenderaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:59 Vetura , Skenderaj

VW UP 2016 Me Dogan 90mi km

Viti: 2016
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 09:58 Vetura , Skenderaj

Mercedes E220d 4matic 2019 Virtual Cockpit

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:39 Vetura , Skenderaj

Blejm vetura

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Nën 16:34 Vetura , Skenderaj

Blejm vetura

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Nën 14:51 Vetura , Skenderaj

Pasat 3800

3 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Tet 20:57 Vetura , Skenderaj

SHES MOTORR 1.9 DIZELL

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
12 Tet 08:51 Vetura , Skenderaj

Pasat b5

4 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Sht 09:33 Vetura , Skenderaj

Pasat b5

4 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Korr 19:51 Vetura , Skenderaj

Opel Astra 1.7 DTI

3 200 EUR

21 Qer 15:12 Vetura , Skenderaj

pasat

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Maj 06:27 Vetura , Skenderaj

Passat B8 2.0 DSG Ndrrim I Mundshem

23 Pri 16:50 Vetura , Skenderaj

Shes PASAT dhe AUDI

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Pri 12:22 Vetura , Skenderaj

Pasat 1.9 tdi rks 10 muj

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Mar 13:52 Vetura , Skenderaj

Passat b7

70 100 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Jan 17:45 Vetura , Skenderaj

Shitet

1 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Jan 19:12 Vetura , Skenderaj

Shes pasat

8 888 888 888 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Nën 06:46 Vetura , Skenderaj

Pasat

450 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Nën 12:36 Vetura , Skenderaj

Pasat

450 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Tet 20:29 Vetura , Skenderaj

Passat b5

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Tet 13:07 Vetura , Skenderaj

Pasat 1.9 TDI 4 muj RKS

2 950 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Tet 08:46 Vetura , Skenderaj

PJES PER PASAT 3

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Gush 11:33 Vetura , Skenderaj

Ww pasat 1.9 1991

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Korr 23:10 Vetura , Skenderaj

pasat disel me 2 kuqe

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Qer 11:12 Vetura , Skenderaj

Pasat B5

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Qer 09:28 Vetura , Skenderaj

Pasat B5

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Jan 23:07 Vetura , Skenderaj

Blej vetrura qe nuk i perdorni ose te aksidentuara

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Jan 20:12 Vetura , Skenderaj

vw pasat B7 AUTOMATIK 2,0 -2013 viti

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Dhj 17:25 Vetura , Skenderaj

SHITET MOTORRI 1.9 DIZELL

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Korr 12:02 Vetura , Skenderaj

Shes pasat 2 per pjes

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Pri 19:27 Vetura , Skenderaj

SHES PASSAT 1.9 TDI

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 00:04 Vetura , Skenderaj

shes pasat

580 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Pri 23:01 Vetura , Skenderaj

U shit flm merrjep

765 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Pri 23:00 Vetura , Skenderaj

U shit flm merrjep

990 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 01:13 Vetura , Skenderaj

Pasat rks 1 vit 1.9 baj ndrrim

2 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 08:17 Vetura , Skenderaj

Shitet

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 10:41 Vetura , Skenderaj

Shes Pasat 1.9 T(DI) kuqe viti 2002

3 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Shk 00:13 Vetura , Skenderaj

Shes pasat 2shin

1 709 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
14 Jan 10:52 Vetura , Skenderaj

Pasat

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Jan 18:48 Vetura , Skenderaj

Pasat 2

870 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Jan 02:32 Vetura , Skenderaj

Shes veturen VW passat 2.

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Jan 02:31 Vetura , Skenderaj

pasat 2

Viti: 1990
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Jan 02:31 Vetura , Skenderaj

Shes veturen VW passat 2.

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Dhj 07:47 Vetura , Skenderaj

shitet fiati punto 1.9 dizell viti prodhimit 2004

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Dhj 17:35 Vetura , Skenderaj

Pasat 2004 atumatik 1.9 tdi naft dizel

3 499 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Tet 23:39 Vetura , Skenderaj

Shes,ndroj,Mercedes.190 dizel.ndrrim golf 4.toyota

1 799 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Sht 23:18 Vetura , Skenderaj

pasat 3c

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 11:52 Vetura , Skenderaj

Pasat 2

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Gush 15:36 Vetura , Skenderaj

Pasat

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Gush 10:24 Vetura , Skenderaj

VW Passsat dizel

950 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Gush 11:05 Vetura , Skenderaj

Citroen Xsara picasso 2.0 hdi

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pasat | Të gjitha | Vetura | Skenderaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Pasat në kategorinë Makina
  • pasat në kategorinë Vetura | Peugeot | 307
  • pasat në kategorinë Vetura | Peugeot | 407
  • Pasat në kategorinë Vetura | Seat | Toledo
  • Pasat në kategorinë Vetura | Toyota | Yaris
  • pasat në kategorinë Vetura | BMW | 120 | Seri 1
  • Pasat në kategorinë Vetura | Citroën | C4
  • Pasat në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | CL-Class
  • Pasat në kategorinë Vetura | Kia
  • Pasat në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | E 220 | E-Class

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione