Passat | Skenderaj | Makina | Vetura

BMW , 4
Audi , 3
Opel , 2
Ford , 2
Kia , 1
Acura , 1
Citroën , 1
Renault , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Passat,kategori Vetura,ose vendndodhje Skenderaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Passat Të gjitha | Vetura | Skenderaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

24 Korr 15:47 ,

VW Passat V 1.6D BMT

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Korr 16:08 ,

Passat 1.6 kombi

Histora e veturës

6 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Korr 15:35 ,

Passat Kombi 1.6 Tdi

Histora e veturës

6 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Korr 09:49 ,

II SHITUR VW PASSAT 1.9TDI 2002

Histora e veturës

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Korr 12:11 ,

Passat 1.9 disel

Histora e veturës

1 180 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Qer 19:57 ,

Shes Passat

Histora e veturës

650 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Qer 10:51 ,

Reno laguna 2005

Histora e veturës

1 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Qer 10:51 ,

Xhip mercedes

Histora e veturës

2 250 EUR Price Reduced

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Maj 06:49 ,

Passat 1.9 Diesel

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
25 Pri 19:27 ,

SHES PASSAT 1.9 TDI

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 15:31 ,

Shes Passat 3B per Pjes

Histora e veturës

600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Pri 21:41 ,

Blej vetura AKSIDENTUAR ose NDESHJE

Histora e veturës

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Pri 23:00 ,

U shit flm merrjep

Histora e veturës

990 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 00:05 ,

Kia Sportage 2.0 Diesel viti 2002

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Mar 21:58 ,

PASSAT B5

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Shk 18:09 ,

UUU SHITT FLMM PASSAT 3C 2.0TDI 2006 RKS

Histora e veturës

5 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 17:13 ,

Shitet passat

Histora e veturës

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 02:32 ,

Shes veturen VW passat 2.

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Jan 02:31 ,

Shes veturen VW passat 2.

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Jan 09:15 ,

Shes veturen VW passat 2.

Histora e veturës

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Dhj 15:28 ,

U shit

Histora e veturës

555 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Dhj 09:39 ,

VW Passat

Histora e veturës

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Dhj 14:09 ,

Passat 1.6 dizel

Histora e veturës

555 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Dhj 13:36 ,

Passat 1.6 dizel

Histora e veturës

550 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Nën 18:52 ,

Shes Passat 1.9 TDI,bej ndrrim

Histora e veturës

37 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 18:47 ,

Opel Astra

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Nën 19:57 ,

Passat 1.9 TDI

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Nën 11:11 ,

Vw Passat Automatik 2014 full extra

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Tet 22:02 ,

Drita per passat

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Tet 18:45 ,

VW Passat dizel

Histora e veturës

700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Tet 16:15 ,

Passat 1.9 TDI (DI te kuqe)

Histora e veturës

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Sht 18:29 ,

Vw Passat Kombi 2.0 TDI 190 PS FULL

Histora e veturës

17 750 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
23 Sht 11:10 ,

Vw Passat Kombi 2.0 TDI 190 PS FULL

Histora e veturës

17 750 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Sht 15:10 ,

UU SHITT FLMM PASSAT 3C 2.0TDI RKS 3 MUAJ

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Sht 23:34 ,

shitet

Histora e veturës

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Sht 19:59 ,

Passat 3C

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gush 10:29 ,

Shitet Passat 1.9 tdi

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Gush 00:19 ,

Ww Passat 2.0

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Gush 21:06 ,

Passat 3C 2.0 Tdi

Histora e veturës

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Gush 17:36 ,

Passat 3

Histora e veturës

650 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
10 Gush 12:48 ,

Passat 3

Histora e veturës

700 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Gush 18:27 ,

Passat 3

Histora e veturës

700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
05 Gush 11:05 ,

Citroen Xsara picasso 2.0 hdi

Histora e veturës

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
03 Gush 13:35 ,

VW Passat

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Korr 01:22 ,

Shitet Vetura

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Passat | Të gjitha | Vetura | Skenderaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione