Polo | Skenderaj | Makina | Vetura

Opel , 3
Audi , 3
BMW , 2
Kia , 1
Citroën , 1
Peugeot , 1
Ford , 1
Renault , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Polo,kategori Vetura,ose vendndodhje Skenderaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Polo Të gjitha | Vetura | Skenderaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 20:27 ,

VW Polo 1.4 Tdi

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:24 ,

Polo 1.9 Sdi 1999

800 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Qer 15:40 ,

Shitet BMW 525d Automatik mundesi ndrrimi

3 850 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Qer 10:51 ,

Reno laguna 2005

1 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Qer 10:51 ,

Xhip mercedes

2 250 EUR Price Reduced

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Qer 10:47 ,

Shitet Polo 1.4 vetem nje xhuxh e ka perdor

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 10:17 ,

Polo 1.9 Sdi

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 00:07 ,

Shes Polo 1.2 Benxin Viti96 Rigjistrim 1 Vit 156mi km

1 550 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Pri 21:41 ,

Blej vetura AKSIDENTUAR ose NDESHJE

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Pri 14:59 ,

polo viti 86 rks 1 muj

7 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: > 500 000
23 Mar 00:05 ,

Kia Sportage 2.0 Diesel viti 2002

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Shk 23:53 ,

Shiten pjes per VW Polo 1.4b1997

Viti: 1997
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Shk 17:04 ,

Shitet VW polo

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Jan 13:29 ,

Shitet

1 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Dhj 18:46 ,

Polo

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Tet 11:13 ,

Shitet polo

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Tet 17:26 ,

Shiten 4 bandashat

Viti: 1980
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Sht 10:18 ,

Shitet vw polo 1.2 dizell 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Gush 11:05 ,

Citroen Xsara picasso 2.0 hdi

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
15 Qer 11:26 ,

VW Polo dizel

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Qer 21:53 ,

Shitet Polo ne gjendje fantastike

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 17:26 ,

VW Polo 2002

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Jan 19:33 ,

shitet polo benxin 1.4 pa dogan

399 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Jan 21:50 ,

Shitet Polo 2001

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Dhj 17:40 ,

Polo 1.6 Tdi 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Nën 16:26 ,

Polo 1.9 dizel 599 urxhed

599 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Tet 13:29 ,

Polo ne gjendje te rregull naft

600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Tet 16:53 ,

Shes polo

730 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Sht 12:06 ,

Shes ndrroj opel zafira 2.2 dti viti2002 rks 6 muj

2 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
28 Sht 15:00 ,

SHITET KOMBI t4 DIZELL 1.9 PER 6 veta

2 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
22 Sht 16:37 ,

polo 1.4 dizell viti 2007 rks klim

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Gush 22:08 ,

Shes ose Ndrroj Golf 2

550 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Pri 02:04 ,

AUDI A4 1.9 TDI .SHITET OSE NDRROHET

6 200 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 22:01 ,

Shitet polo 1.9

3 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 19:19 ,

Shitet Peugeot 307 , 2.0 diesel, veture familjare

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 19:51 ,

Shitet polo 1.9 diesel

3 500 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 00:24 ,

GOLF 3 TDI 10 MUJ RKS -94

2 250 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 18:29 ,

Polo 1.4 benzin

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Dhj 22:29 ,

VW Polo 1.4 tdi 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Dhj 00:19 ,

Polo 1.4 TDI eco

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Dhj 14:11 ,

Shes apo ndrroj pasat 3

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Nën 10:11 ,

VW polo

750 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 19:03 ,

Shitet Vetura

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Tet 11:57 ,

Shitet Polo 1.8 Plin-Benzin 2001

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 15:31 ,

Kastriot

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Gush 13:28 ,

Fox polo

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Gush 12:23 ,

Shes Polo 1.9 turbo diesel

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Gush 14:28 ,

Shitet polo 98

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 14:23 ,

Polo 1.9TDI 1vit Regjistrim

2 950 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Qer 14:27 ,

Polo ne gjendje te rregull rks viti 97-----urgjend

Viti: 1997
Kilometrazha: 45 000 - 49 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Polo | Të gjitha | Vetura | Skenderaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Polo Polo Polo Polo Polo Polo polo Polo Polo Polo

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione