Renault | Skenderaj | Makina | Vetura

Renault , 130
BMW , 3
Citroën , 3
Kia , 1
Audi , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Renault,kategori Vetura,ose vendndodhje Skenderaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Renault Të gjitha | Vetura | Skenderaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

12 Qer 23:07 ,

Renault clio

Histora e veturës

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Qer 10:51 ,

Reno laguna 2005

Histora e veturës

1 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Qer 10:51 ,

Xhip mercedes

Histora e veturës

2 250 EUR Price Reduced

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Qer 18:47 ,

Pikap Renault kango 1.9 dizell n gjendje shum tmir

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Maj 11:53 ,

Renault laguna

Histora e veturës

1 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Maj 17:32 ,

Shitet Renault kangoo

Histora e veturës

630 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Maj 01:43 ,

Renault kango pikap

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Maj 00:20 ,

Renault Megane 1.9

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Maj 11:38 ,

Shitet Renault Laguna

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Maj 12:58 ,

Renault laguna

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Pri 12:54 ,

Renault Megane 1.9

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Pri 03:55 ,

Renault Megane 1.9 dci

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Mar 20:17 ,

Renault Megane 1.9

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Mar 00:05 ,

Kia Sportage 2.0 Diesel viti 2002

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Mar 18:15 ,

SHES RENAULT KANGO 1.5 DCI

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Dhj 18:11 ,

shitet kombi me friz renault

Histora e veturës

1 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 11:22 ,

Renault Twingo 1.2 16V

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Tet 15:38 ,

Renault Megane 3 2011

Histora e veturës

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Gush 01:31 ,

Renault Laguna 2.2 Dizell - 96

Histora e veturës

370 EUR Price Reduced

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Gush 11:36 ,

Shes renault espace 2.2

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
17 Gush 11:40 ,

Renault R5

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Gush 12:48 ,

Renault pikap

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Gush 20:02 ,

Renault Megane

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Gush 11:05 ,

Citroen Xsara picasso 2.0 hdi

Histora e veturës

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
29 Maj 21:16 ,

Shes renault laguna 2.2dizell

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Maj 21:10 ,

Shitet Renault

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Maj 12:41 ,

VW Golf 7 Tdi Highline

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Mar 21:26 ,

Shes ndrroj renault

Histora e veturës

330 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 17:09 ,

Renault clio 1.9 dizell

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Shk 21:05 ,

Renault Scenic dizel

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Shk 09:53 ,

Renault clio

Histora e veturës

1 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Shk 16:40 ,

Renault R 19

Histora e veturës

850 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Shk 16:30 ,

Shitet Renault Clio 1.6

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Jan 22:44 ,

shes renault master

Histora e veturës

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Jan 15:57 ,

Shitet Renault Kango 2004

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Jan 18:36 ,

Renault Clio 1.2 Benzin

Histora e veturës

550 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Jan 23:43 ,

Renault Cilo 1.5 Dizel 2003

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Jan 18:56 ,

Renault Clio 1.2 Benzin

Histora e veturës

550 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Dhj 12:13 ,

Renault Kangoo

Histora e veturës

1 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 21:26 ,

Shitet renault clio 1.2 Benxinc

Histora e veturës

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Nën 20:28 ,

Renault clio benzine 1992

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Nën 20:24 ,

Renault clio benzine 1992

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Nën 19:39 ,

Renault clio

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Nën 19:23 ,

Renault Clio 1.2 benzin 1992

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Nën 20:37 ,

BMW X5 Xdrive full

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Sht 15:00 ,

SHITET KOMBI t4 DIZELL 1.9 PER 6 veta

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
24 Sht 21:12 ,

Shitet renault scenic

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Sht 20:50 ,

Renault Scenic ne shitje

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Renault | Të gjitha | Vetura | Skenderaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Renault në kategorinë Vetura | Renault | Avantime
  • renault clio në kategorinë Vetura | Kia
  • Renault në kategorinë Vetura | Audi | A6
  • Renault në kategorinë Vetura | Renault | Modus
  • RENAULT CLIO në kategorinë Vetura | Porsche
  • RENAULT MEGANE në kategorinë Vetura | Renault | Megane
  • renault në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | A 180 | A-Class
  • renault clio në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf
  • renault clio në kategorinë Vetura | Fiat | 500
  • Renault në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Phaeton

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione