Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

golf 2 - Vetura Të gjitha në Skenderaj

Opel , 10
Audi , 10
Acura , 6
BMW , 5
Ford , 2
Mazda , 1
Buick , 1
Wiesmann , 1
Hyundai , 1
Citroën , 1
Alpina , 1
Peugeot , 1
Volvo , 1
MG , 1
Renault , 1
Corvette , 1
GMC , 1
Maybach , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf 2,kategori Vetura,ose vendndodhje Skenderaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf 2 Të gjitha | Vetura | Skenderaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:15 Vetura , Skenderaj

Mercedes C 250cdi ���� Automatik 7G Tronic Rks 043762109

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:17 Vetura , Skenderaj

Blejm vetura

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:00 Vetura , Skenderaj

VW UP 2016 Me Dogan 90mi km

Viti: 2016
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 07:58 Vetura , Skenderaj

Mercedes E220d 4matic 2019 Virtual Cockpit

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 06:38 Vetura , Skenderaj

Shitet golf 5 + 2.0 TDI vp 2008

2 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Nën 21:32 Vetura , Skenderaj

��shitet ose ndrrohet Golf 5 2.0 tdi 4x4 full ekstra��

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 20:02 Vetura , Skenderaj

��shitet ose ndrrohet Golf 5 2.0 tdi 4x4 full ekstra ��

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 16:34 Vetura , Skenderaj

Blejm vetura

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Nën 21:38 Vetura , Skenderaj

Shitet golfi 2 1.9tdi matorr tgolf 4

1 750 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Nën 07:40 Vetura , Skenderaj

Golf 7 2.0 R line

2 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Nën 15:17 Vetura , Skenderaj

��shitet ose ndrrohet Golf 5 2.0 tdi 4x4 full ekstra��

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 09:03 Vetura , Skenderaj

Blejm te gjitha markat e veturave

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Nën 18:36 Vetura , Skenderaj

Golf 6

8 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Nën 00:55 Vetura , Skenderaj

��shitet ose ndrrohet golf 5 GT 2.0 tdi 6 shpejtsi 4x4

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Nën 02:52 Vetura , Skenderaj

Shes golf 2 1.6 i thjesht

550 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Nën 02:48 Vetura , Skenderaj

Vetura

1 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Nën 14:08 Vetura , Skenderaj

VW Golf 6 2.0Tdi Automatik 2011 Rks Full 043762109

10 700 EUR

03 Nën 11:04 Vetura , Skenderaj

Golf 5

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Tet 19:22 Vetura , Skenderaj

Golf 7 2.0 disel

8 750 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Tet 04:26 Vetura , Skenderaj

��shitet ose ndrrohet��

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Tet 00:25 Vetura , Skenderaj

Mercedes C250Cdi Automatik 7G 4matic Rks 043762109

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Tet 00:02 Vetura , Skenderaj

Shitet Golf 5 2.0 TDI

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Tet 17:40 Vetura , Skenderaj

Golf V 2.0 TDI

6 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Tet 13:32 Vetura , Skenderaj

shitet ose ndrrohet Golf 5 2.0 Tdi SPORTLINE 6 shpejci

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Tet 20:57 Vetura , Skenderaj

SHES MOTORR 1.9 DIZELL

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
23 Tet 16:55 Vetura , Skenderaj

VW GOLF 4 1.9TDI I THJESHT RKS 043898797

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Tet 06:35 Vetura , Skenderaj

shitet ose ndrrohet Golf 5 2.0 Tdi SPORTLINE 6 shpejci

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Tet 23:34 Vetura , Skenderaj

��shitet ose ndrrohet Golf 5 2.0 tdi 2006 ��

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Tet 23:17 Vetura , Skenderaj

AUTO BARTJE 24 h 049589654

2 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Tet 16:42 Vetura , Skenderaj

shitet ose ndrrohet Golf 5 2.0 Tdi BlueMotion 6 shpejci

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Tet 03:21 Vetura , Skenderaj

��shitet ose ndrrohet Golf 5 2.0 Tdi BlueMotion��

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Tet 11:24 Vetura , Skenderaj

Audi A3 2.0Tdi Automatik 2012 Sline 043762109

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Tet 02:47 Vetura , Skenderaj

Golf V 2.0 TDI

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Tet 23:36 Vetura , Skenderaj

Golf 2

1 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Tet 22:13 Vetura , Skenderaj

shitet ose ndrrohet Golf 5 2.0 Tdi SPORTLINE 6 shpejci

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Tet 11:15 Vetura , Skenderaj

Shitet ose ndrrohet Golf 5 2.0 Tdi SPORTLINE 6 shpejci

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Tet 21:40 Vetura , Skenderaj

shitet ose ndrrohet Golf 5 2.0 Tdi SPORTLINE 6 shpejci

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Tet 20:50 Vetura , Skenderaj

Audi A3 2.0Tdi Automatik 2012 230mi km 043762109

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Sht 23:27 Vetura , Skenderaj

Shitet Golf 2 1.9 Turbo��

750 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
17 Sht 19:07 Vetura , Skenderaj

Shitet golf 2 1.6 tdi nsuper gjendje

899 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
27 Gush 02:04 Vetura , Skenderaj

Golf 6 2.0 TDI

7 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Gush 15:43 Vetura , Skenderaj

Golf 7 2.0 TDI Automatik DSG I rexhistruar deri me 02 2024

13 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Gush 22:28 Vetura , Skenderaj

shitet golf 6 plus 2013 Me dogan

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Gush 18:54 Vetura , Skenderaj

Golf 7 2.0 TDI Automatik DSG I rexhistruar deri me 02 2024

13 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Korr 23:05 Vetura , Skenderaj

golf 2 1.6 tdi

1 250 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Korr 23:25 Vetura , Skenderaj

SHES DHE NDRROJ GOLF 6 DIZEL 2.0 AUTOMATIK

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Qer 19:29 Vetura , Skenderaj

Shitet per pjes golf 2 1.9tubro 2.5

450 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
17 Qer 15:38 Vetura , Skenderaj

U shit

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf 2 | Të gjitha | Vetura | Skenderaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione