Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

golf 5 automatik - Vetura Të gjitha në Skenderaj

Audi , 4
BMW , 4

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf 5 automatik,kategori Vetura,ose vendndodhje Skenderaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf 5 automatik Të gjitha | Vetura | Skenderaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 19:02 Vetura , Skenderaj

Mercedes C 250cdi ���� Automatik 7G Tronic Rks 043762109

10 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:15 Vetura , Skenderaj

Blejm vetura

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:42 Vetura , Skenderaj

VW CADDY TDI 2014 I DOGANUAR 5 ULESE

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 12:42 Vetura , Skenderaj

Blejm vetura te aksidentume

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 14:08 Vetura , Skenderaj

VW Golf 6 2.0Tdi Automatik 2011 Rks Full 043762109

10 700 EUR

27 Tet 00:25 Vetura , Skenderaj

Mercedes C250Cdi Automatik 7G 4matic Rks 043762109

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Tet 11:24 Vetura , Skenderaj

Audi A3 2.0Tdi Automatik 2012 Sline 043762109

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Tet 20:50 Vetura , Skenderaj

Audi A3 2.0Tdi Automatik 2012 230mi km 043762109

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Jan 23:39 Vetura , Skenderaj

Mercedes E350cdi 2011 Automatik Rks Full 043 762 109

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Dhj 02:42 Vetura , Skenderaj

VW Golf 7 2.0Tdi DSG Panoram Highline Full 043762109

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Sht 18:46 Vetura , Skenderaj

Mercedes C220 Cdi Automatik Full

25 Sht 21:35 Vetura , Skenderaj

Mercedes C220 Cdi Automatik Full

20 Sht 10:23 Vetura , Skenderaj

Mercedes C220 Cdi Automatik Full 043762109

16 Gush 12:17 Vetura , Skenderaj

I shitu

6 700 EUR

14 Gush 22:34 Vetura , Skenderaj

VW Golf 6 GTD 2.0Tdi Automatik 2012 Full

22 Maj 21:53 Vetura , Skenderaj

VW Golf 6 2.0Tdi DSG Full

17 Shk 00:38 Vetura , Skenderaj

I SHITUR VW GOLF 5 1.9TDI AUTOMATIK DSG 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 09:25 Vetura , Skenderaj

Golf 6

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Jan 10:43 Vetura , Skenderaj

Golf 6 2011

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Jan 14:48 Vetura , Skenderaj

Golf 6 2011

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Jan 16:56 Vetura , Skenderaj

Golf 5 automatik

15 Dhj 23:30 Vetura , Skenderaj

Shes golfin

3 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 10:12 Vetura , Skenderaj

Golf7 1.6 diesel

10 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Dhj 11:05 Vetura , Skenderaj

SHES BMW 320 2.0 DIZELL RKS 5 MUJ

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Nën 20:37 Vetura , Skenderaj

BMW X5 Xdrive full

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Tet 16:56 Vetura , Skenderaj

VW Golf 5+dizel 2006

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 13:17 Vetura , Skenderaj

BMW X5 3.0D XDRIVE

08 Sht 16:01 Vetura , Skenderaj

BMW X5 3.0D Xdrive panoram 09 full

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Mar 22:02 Vetura , Skenderaj

Shes Golf 5 2007

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Dhj 17:18 Vetura , Skenderaj

Shes GOLF 5 TDI 2.0

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
15 Dhj 14:32 Vetura , Skenderaj

Shes GOLF 5 TDI 2.0 DIESEL

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
17 Pri 08:53 Vetura , Skenderaj

shes golf 5 automatik full u shit

6 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 17:09 Vetura , Skenderaj

Shitet vetura

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Korr 09:32 Vetura , Skenderaj

VW Golf 5 ndrrim eshe me material per fasad

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Korr 07:59 Vetura , Skenderaj

Shes Audi A4 1.9 TDI I E KUQE VITI 2004

4 150 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Pri 13:19 Vetura , Skenderaj

Golf 5 automatik DSG

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Mar 18:41 Vetura , Skenderaj

Golf 2 1.8 Benzin -91

850 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf 5 automatik | Të gjitha | Vetura | Skenderaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione