mercedes 190 | Skenderaj | Makina | Vetura

Ford , 3
Citroën , 2
BMW , 1
Kia , 1
Renault , 1
Audi , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe mercedes 190,kategori Vetura,ose vendndodhje Skenderaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj mercedes 190 Të gjitha | Vetura | Skenderaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

24 Qer 20:19 ,

Shiten ose ndrrohen fellgat 16

Histora e veturës

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Qer 10:51 ,

Reno laguna 2005

Histora e veturës

1 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Qer 10:51 ,

Xhip mercedes

Histora e veturës

2 250 EUR Price Reduced

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Maj 08:53 ,

mercedes

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 23:17 ,

Shes Veturen

Histora e veturës

1 050 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 00:06 ,

Mercedes 190

Histora e veturës

Viti: 1985
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 19:34 ,

Shitet Mercedes 190

Histora e veturës

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Mar 00:05 ,

Kia Sportage 2.0 Diesel viti 2002

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Shk 23:30 ,

mercedes 190

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Dhj 19:22 ,

Shitet

Histora e veturës

700 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Tet 22:45 ,

Ndrrohet

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Gush 11:05 ,

Citroen Xsara picasso 2.0 hdi

Histora e veturës

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
14 Korr 12:32 ,

Shes ose ndrroj

Histora e veturës

800 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Maj 16:50 ,

Shes kuke per mercedes 190 shum e rujtne

Histora e veturës

55 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Shk 13:45 ,

Mercedes benz 190 diesel

Histora e veturës

1 700 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Shk 09:05 ,

Shitet mercedes benz dizel 190

Histora e veturës

Viti: 1984
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Shk 18:07 ,

Shitet mercedes benz dizel 190

Histora e veturës

Viti: 1984
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Jan 11:32 ,

Shitet mercedes dizel 190

Histora e veturës

Viti: 1984
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Dhj 21:38 ,

shes mercedes 190

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Nën 18:52 ,

Shes Mercedes 190 1.9

Histora e veturës

599 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Nën 18:05 ,

boj ndrim

Histora e veturës

Viti: 1986
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Tet 13:17 ,

mercedes benz 190 shes ose ndrroj

Histora e veturës

700 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Sht 15:00 ,

SHITET KOMBI t4 DIZELL 1.9 PER 6 veta

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
18 Sht 21:47 ,

Shes Mercedes 190 Qmimi 1300Euro

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Korr 16:57 ,

Shes Mercedes 190 Dizel 1700

Histora e veturës

1 700 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Korr 10:34 ,

Mercedes

Histora e veturës

1 700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Korr 10:14 ,

Mercedes

Histora e veturës

1 700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Pri 02:04 ,

AUDI A4 1.9 TDI .SHITET OSE NDRROHET

Histora e veturës

6 200 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 12:26 ,

Mercedes 190 dizel 2.5 ne gjendje te rrgullt

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Pri 00:24 ,

GOLF 3 TDI 10 MUJ RKS -94

Histora e veturës

2 250 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 08:23 ,

Mercedes benz 190

Histora e veturës

1 700 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Shk 07:48 ,

mercedes benz 190

Histora e veturës

1 700 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Shk 07:20 ,

mercedes benz 190

Histora e veturës

1 700 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Jan 06:58 ,

mercedes 190

Histora e veturës

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Dhj 20:55 ,

passat 2 1.9 disel Sdi

Histora e veturës

1 450 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Nën 20:43 ,

Mercedes 190 dizel

Histora e veturës

650 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Tet 21:47 ,

mercedes 190

Histora e veturës

650 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
30 Sht 12:19 ,

URGJENT /// AMG Mercedes Benz 190e. 1000euro

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Sht 19:19 ,

URGJENT ////AMG Mercedes 190 e 1000

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Sht 11:42 ,

Mercedes Benz ////AMG Sport full extra

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Sht 22:27 ,

shitet

Histora e veturës

700 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Gush 16:53 ,

Mercedes 190

Histora e veturës

1 400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Gush 21:13 ,

mercedes 190

Histora e veturës

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Gush 21:34 ,

Mercedes Benz 190E ///// AMG SPORT

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Gush 21:19 ,

Mercedes 190 dizel

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Korr 13:17 ,

Mercedes 190

Histora e veturës

2 700 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 18:20 ,

Mercedes 190

Histora e veturës

1 450 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Pri 14:22 ,

shes mercedes 190

Histora e veturës

1 050 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Pri 12:43 ,

Ford F-150

Histora e veturës

30 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj mercedes 190 | Të gjitha | Vetura | Skenderaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione