Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

opel - Vetura Të gjitha në Skenderaj

Opel , 551
Audi , 10
BMW , 7
Citroën , 2
Fiat , 2
Renault , 2
Alpina , 1
Ford , 1
Hummer , 1
Isuzu , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe opel,kategori Vetura,ose vendndodhje Skenderaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj opel Të gjitha | Vetura | Skenderaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 20:32 Vetura , Skenderaj

VW UP 2016 Me Dogan 90mi km

Viti: 2016
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 16:03 Vetura , Skenderaj

Mercedes C 250cdi ���� Automatik 7G Tronic Rks 043762109

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:43 Vetura , Skenderaj

Mercedes E220d 4matic 2019 Virtual Cockpit

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:51 Vetura , Skenderaj

Blejm vetura

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Nën 22:03 Vetura , Skenderaj

opel zafira 2.0 dti viti 2002 rks 6 muj

3 600 EUR

22 Nën 16:34 Vetura , Skenderaj

Blejm vetura

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Nën 14:08 Vetura , Skenderaj

VW Golf 6 2.0Tdi Automatik 2011 Rks Full 043762109

10 700 EUR

03 Nën 11:16 Vetura , Skenderaj

Dyert e pasme per opel frontera

50 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Nën 12:18 Vetura , Skenderaj

Shes dhe ndrroj opel zafira

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Tet 00:25 Vetura , Skenderaj

Mercedes C250Cdi Automatik 7G 4matic Rks 043762109

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Tet 00:36 Vetura , Skenderaj

��shitet ose ndrrohet Opel Astra 1.9 cdti 150Ps ��

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Tet 13:59 Vetura , Skenderaj

shitet ose ndrrohet Opel Astra 1.9 cdti me 2 tkuqe 150Ps

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Tet 13:55 Vetura , Skenderaj

shitet ose ndrrohet Opel Astra 1.9 cdti me 2 tkuqe 150Ps

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Tet 01:44 Vetura , Skenderaj

shitet ose ndrrohet Opel Astra 1.9 cdti me 2 tkuqe 150Ps

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Tet 23:56 Vetura , Skenderaj

Shitet opel astra 2016

13 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
14 Tet 11:24 Vetura , Skenderaj

Audi A3 2.0Tdi Automatik 2012 Sline 043762109

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Tet 13:06 Vetura , Skenderaj

Astra

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Tet 20:50 Vetura , Skenderaj

Audi A3 2.0Tdi Automatik 2012 230mi km 043762109

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Sht 15:01 Vetura , Skenderaj

Loni

123 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Sht 12:24 Vetura , Skenderaj

SHES OPEL CORSA C 1.3 DIZELL

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Sht 07:40 Vetura , Skenderaj

Shitet Opel-Astra

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Sht 20:34 Vetura , Skenderaj

Shitet opel corsa c 1.4 Benzin

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Gush 19:02 Vetura , Skenderaj

044258328

7 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Gush 02:59 Vetura , Skenderaj

Opel combo

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Gush 19:11 Vetura , Skenderaj

Shes Opel Astr H

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Gush 15:41 Vetura , Skenderaj

Opel corsa 1.2

8 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
03 Gush 20:19 Vetura , Skenderaj

opel astra rks skadum 2.0 dizel mundsi ndrrime

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Korr 19:51 Vetura , Skenderaj

Opel Astra 1.7 DTI

3 200 EUR

03 Korr 15:07 Vetura , Skenderaj

vetur

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Korr 18:48 Vetura , Skenderaj

Opel Corsa 1.7 DTI

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
30 Qer 19:35 Vetura , Skenderaj

OPEL CORSA C 1.7 DIZELL SHUM E RUJTNE

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Qer 18:38 Vetura , Skenderaj

SHES PJES PER OPEL CORSA 1.3 CDTI

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Qer 20:23 Vetura , Skenderaj

Shes dhe ndrroj opel Meriva Dizel 1.7 viti 2003

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Qer 18:50 Vetura , Skenderaj

Opel vectra

650 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Qer 22:58 Vetura , Skenderaj

Opel Zafira 2.2

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Qer 21:09 Vetura , Skenderaj

Shitet opel vectra

850 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Maj 15:45 Vetura , Skenderaj

She's opel kors 1.2 benzin ne gjendje te mir Pune

900 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Maj 00:36 Vetura , Skenderaj

Opel Aster 1.6B

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Maj 17:06 Vetura , Skenderaj

opel zafira

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
23 Maj 06:27 Vetura , Skenderaj

Passat B8 2.0 DSG Ndrrim I Mundshem

21 Maj 10:32 Vetura , Skenderaj

She's opel kors 1.2 benzin ne gjendje te mir Pune

900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Maj 15:41 Vetura , Skenderaj

Shes opel cors

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Pri 20:51 Vetura , Skenderaj

SHES OPEL VECTRA 2.0 DIZELL

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Mar 13:59 Vetura , Skenderaj

Shes Opel Zafira 1.7 CDTI (TI-t kuqe )

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Mar 06:24 Vetura , Skenderaj

Opel Astra G 1.7 e aksidentuar

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 21:27 Vetura , Skenderaj

shitet opel antara 2.0 ecotek

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj opel | Të gjitha | Vetura | Skenderaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • opel në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Opel në kategorinë Vetura | Opel
  • opel në kategorinë Vetura | Nissan | Juke
  • Opel në kategorinë Vetura | Opel | Speedster
  • Opel corsa në kategorinë Vetura | Fiat | Grande Punto
  • Opel corsa në kategorinë Makina
  • Opel në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Lupo
  • opel në kategorinë Vetura | Fiat | 130
  • Opel në kategorinë Makina
  • opel astra në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf Plus | Golf

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione