Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Škoda | Fabia

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Škoda Fabia | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:20 Vetura , Malishevë

Shes Škoda Fabia, 1.4 TDI, 2009.

4 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:13 Vetura , Ferizaj

SHES SKODA FABIA 1.6 DIZEL VITI 2012 ME DOGAN

63 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:57 Vetura , Prishtinë

Skoda Fabia

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:32 Vetura , Gjakovë

Skoda Fabia TDI—-Klim-Funksionale Rks Deri 2023

3 650 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:30 Vetura , Gjilan

Škoda Fabia

5 750 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:13 Vetura , Gjilan

Skoda Fabia 1.4 TDI Pa Dogan

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 18:26 Shitorja Vetura , Gjilan

Škoda Fabia 1.6 TDI 2013����

6 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:19 Vetura , Prishtinë

Shitet Skoda Fabia 1.4 benzin

4 150 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:46 Vetura , Prishtinë

Skoda Fabia 1.6 TDI Diesel

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:38 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 15:37 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 15:17 Vetura , Prishtinë

Skoda fabia 1.2 tdi 2011

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:34 Vetura , Prizren

skoda fabia 1.2 benzin 2004 pa dogan per pjes

730 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:00 Vetura , Pejë

Skoda Fabia

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 10:22 Shitorja Vetura , Ferizaj

Skoda Fabia 1.2 TSI Automatik DSG

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 09:31 Vetura , Prishtinë

Skoda Fabia 1.6 TDI

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 02:28 Vetura , Prizren

škoda fabia

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 16:37 Shitorja Vetura , Gjilan

Hyundai i30 1.6 CRDI bluedrive����

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Mar 15:11 Vetura , Prishtinë

Shkoda Fabia

14 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Mar 14:48 Shitorja Vetura , Prishtinë

Skoda Fabia 1.6 TDI 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 14:12 Vetura , Ferizaj

Skoda fabia 1.4 benzin Per Pjes

23 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Mar 14:10 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Mar 08:44 Vetura , Prizren

Shkoda fabia 1.6 tdi i sapo doganuar dhe regjistruar

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 21:53 Vetura , Gjilan

Shkoda fabia

4 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 17:18 Vetura , Mitrovicë

044444446 Shitet Skoda Fabia 1.6 TDI viti 2012 044444446

7 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 14:39 Vetura , Ferizaj

Skoda Fabia 2007 1.2 Benzin e mirembajtur ekstrem mir

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 22:16 Vetura , Dardanë

SHKODA FABIA 1.6

7 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 17:09 Vetura , Prishtinë

shiten

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Mar 08:05 Vetura , Mitrovicë

Skoda Fabia 1.6tdi

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 20:26 Vetura , Fushë Kosovë

E shitur

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 13:34 Vetura , Prizren

skoda fabia 1,0

12 350 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Mar 15:49 Vetura , Prishtinë

SKODA FABIA 1.6 TDI 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 21:02 Vetura , Prizren

Skoda Fabia pa dogan

700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Mar 20:39 Vetura , Mitrovicë

Shitet Shkoda Fabia 1.4 disel

3 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Mar 17:19 Shitorja Vetura , Prishtinë

Skoda Fabia 1.2 B Viti 2013 Rks 10 Muj + 383 44 838 848 +

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Mar 20:51 Vetura , Ferizaj

SHITET SKODA FABIA 1.4 TDI 2016

9 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Mar 11:59 Vetura , Prishtinë

Skoda Fabia

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Mar 11:38 Vetura , Prishtinë

Skoda Fabia

8 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Mar 20:55 Vetura , Gjilan

Shitet Scoda Fabia 1.2 dizell Greenline

6 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Mar 14:55 Vetura , Mitrovicë

Skoda Fabia 1.6 tdi 2012

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 10:00 Vetura , Prishtinë

Shkoda Fabia tdi 1.6, Pa Dogan

4 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 04:50 Vetura , Gjilan

Shitet Skoda fabia

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 04:49 Vetura , Prishtinë

skoda fabia greenline 1.2 dizell 2013

6 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Shk 04:47 Vetura , Vushtrri

shkoda fabia 1.6 TDI

1 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Shk 13:43 Vetura , Vushtrri

shkoda fabia 1.6 TDI

1 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Shk 22:15 Vetura , Lipjan

shitet makina në gjendje perfekte!

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Shk 15:27 Shitorja Vetura , Pejë

Skoda FABIA 1.6TDI VITI 2014 I DOGANUAR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Shk 12:00 Vetura , Gjakovë

Scoda 1.4 dizel

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 11:58 Vetura , Prishtinë

Shkoda 1.4 TDI 2009

3 950 EUR

21 Shk 11:56 Vetura , Gjilan

Shitet

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Škoda Fabia | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione