Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Škoda | Pick-up

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Škoda Pick-up | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

28 Shk 04:51 Vetura , Prishtinë

Shes skoda praktik 1.4 dizel

2 999 EUR

13 Dhj 09:23 Vetura , Prishtinë

Shkoda Pikap 1.6 Tdi 2012 Tip Top

4 200 EUR

06 Gush 10:28 Vetura , Gjakovë

Shitet vetura

Viti: 1997
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
05 Gush 22:49 Vetura , Gjakovë

Shitet vetura

Viti: 1997
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
04 Qer 23:40 Vetura , Prishtinë

Skoda Praktik 2008 1.4 TDI me klime

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 01:41 Vetura , Prishtinë

Skoda Praktik 2008 1.4 TDI

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 13:03 Vetura , Klinë

shes ose ndrroj Skoda 1.3 benzin pa dogan viti 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Sht 12:26 Vetura , Klinë

shes ose ndrroj Skoda 1.3 benzin pa dogan viti 2000

950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Sht 12:26 Vetura , Klinë

shes ose ndrroj Skoda 1.3 benzin pa dogan viti 2000

950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Mar 12:30 Vetura , Gjilan

Skoda felicia pikap

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 22:08 Vetura , Malishevë

Shitet shkoda pikap

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Shk 16:16 Vetura , Gjilan

Skoda 1.9 diesel

700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Shk 10:27 Vetura , Gjilan

Skoda 1.9 diesel

750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Shk 12:49 Vetura , Gjilan

Skoda 1.9 diesel

750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Shk 06:59 Vetura , Gjilan

Skoda 750

800 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Shk 06:54 Vetura , Gjilan

Skoda 1.9 diesel

750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Shk 01:02 Vetura , Gjilan

Shes pikapin Skoda

950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Jan 19:47 Vetura , Malishevë

Vetura ne shitje

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Jan 10:46 Vetura , Malishevë

Shitet Skoda

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Dhj 14:07 Vetura , Gjilan

shitet pikapi

450 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: > 500 000
08 Dhj 12:12 Vetura , Gjilan

shkoda

Viti: 1995
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
07 Dhj 12:34 Vetura , Gjilan

shesim pikapi

Viti: 1995
Kilometrazha: > 500 000
20 Nën 17:53 Vetura , Pejë

Shitet Škoda Pickup (RKS) i ardhur nga Zvicra

2 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
23 Sht 19:46 Vetura , Gjilan

SKODA Pick-Up i doganum

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Gush 14:59 Vetura , Deçan

Shes PickUp

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
23 Gush 11:49 Vetura , Shtime

Shiten Cady

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Korr 11:41 Vetura , Kaçanik

Škoda

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Pri 13:19 Vetura , Lipjan

Shitet vetura

2 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Shk 20:02 Vetura , Mitrovicë

Shkoda 1.9 dizell

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Dhj 10:08 Vetura , Rahovec

skoda

700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Nën 17:45 Vetura , Prishtinë

Urgjente

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Tet 13:19 Vetura , Prishtinë

Urgjent urgjent

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Tet 23:29 Vetura , Prishtinë

Urgjent urgjent

1 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Tet 07:43 Vetura , Prishtinë

Urgjent

1 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Gush 22:43 Vetura , Therandë

Shes kerrin skoda traktorin si dhe kossen

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Korr 14:36 Vetura , Burim

Shes pikapin

970 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
23 Maj 02:02 Vetura , Ferizaj

Skoda

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Pri 22:05 Vetura , Gjilan

Shkoda skoda

1 300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Pri 15:09 Vetura , Prishtinë

USHIT FLMMMMMMMMMM

650 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
23 Mar 10:28 Vetura , Ferizaj

Škoda 1.9D

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Mar 21:16 Vetura , Ferizaj

Škoda pick-up

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Mar 18:19 Vetura , Prizren

Shkoda

80 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Shk 18:50 Vetura , Gjakovë

Skoda Pick up 1.9 diesel

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 12:45 Vetura , Lipjan

U shit

850 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
22 Tet 03:50 Vetura , Burim

Shitet pikap shkoda

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Tet 03:50 Vetura , Pejë

Shitet shkoda pikap cedi viti 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Tet 13:02 Vetura , Malishevë

Shitet

800 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Sht 00:39 Vetura , Prishtinë

Skoda pickup

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Gush 13:34 Vetura , Prizren

Shes pick up

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
06 Gush 22:30 Vetura , Prishtinë

skoda

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Škoda Pick-up | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione