Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Škoda

105 , 13
120 , 5
135 , 3
Citigo , 4
Fabia , 656
Favorit , 2
Felicia , 125
Octavia , 983
Pick-up , 68
Praktik , 62
Rapid , 28
Roomster , 67
Superb , 155
Yeti , 49

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | Škoda | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:01 Shitorja ,

Skoda Octavia 2.0 DSG

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:49 ,

Shkoda Fabia 1.6Tdi Family 2012����

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:23 ,

SKODA OCTAVIA

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:18 ,

Skoda Praktik 1.2 benzin

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:59 ,

Shkoda yeti 2.0 tdi 4x4 manual viti 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 08:50 ,

SHKODA OKTAVIA 1.6 TDI VITI 2015 11MUJ RKS URGJENT

6 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:46 ,

Shes śkoda octavia 2.0 tdi autmatik 2011

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:45 ,

Shes škoda octavia 1.6 tdi autmatik 2012

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:44 ,

Škoda octavia 2.0 tdi autmatik 2012

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:34 ,

Shitet Skoda Octavia disel 1.9

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:31 ,

Shitet Shkoda Octavia 1.6 TDI DSG 2012 me Dogan e Homologim

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:29 ,

Shes ose ndrojj shkoda fabia shum shum emir rks

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:27 ,

Shitet Skoda Fabia Style 1.6 TDI 77 Kw

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:26 ,

SHKODA OKTAVIJA 1.6 TDI 2011 RKS

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:13 ,

SKODA OCTAVIA 1.6 TDI 2016 -AUTOMATIK

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:07 Shitorja ,

Skoda Super B 2.0 TDI DSG 4-Motion

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:04 Shitorja ,

Skoda Fabia 1.2 TSI

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 08:03 Shitorja ,

Skoda Octavia 2.0 TDI Automatik 4x4

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:01 Shitorja ,

Skoda Fabia 1.2 TSFI

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 08:01 Shitorja ,

Śkoda Octavia 2.0 TDI Automatik 4x4

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:47 ,

Shkoda romster 2011 viti 1.6 tdi

2 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:34 ,

Skoda 1.6 tdi 2013

7 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:33 ,

Oferte e Limituar (per pak dite)

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 03:59 ,

Skoda Octavia 1.6 TDI

11 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 01:30 ,

SKODA ROOMSTER 1.6 TDI 2010 136.000KM NGA ZVICRA

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 01:20 ,

Skoda 1.9 tdi 4x4 6 shpejci pa dogan

1 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:59 ,

Skoda superb 2.0 tdi 4X4

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:20 ,

Shitet vetura Skoda Superb

20 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 20:38 ,

Shkoda superb 4x4 DSG

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:30 ,

Skoda Roomster 1.9 tdi 2008 viti

4 150 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:11 ,

SHKODA PRAKTIK 1.6 TDI 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:10 ,

SHKODA FABIA 1.4 TDI 2018

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:09 ,

SHKODA FABIA 1.6 TDI 2011 Classic

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:40 ,

SKODA FABIA 1.2 TSI 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:25 ,

Skoda Fabia II 1.2 Diesel 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:15 ,

Skoda Octavia DSG 2.0TDI 2010

7 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:49 ,

Skoda fabia 1.6tdi gjendje super e mir pa dogane .

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:24 Shitorja ,

SKODA OCTAVIA 2.0 TDI AUTOMATIK * DSG *

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:19 ,

Skoda Octavia 1.6tdi Automatik me dogan prej Zvicrres

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:13 ,

Skoda fabia

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:55 ,

Shkoda octavia 2.0 tdi facelift automatik "dsg"

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:13 ,

Skoda Octavia 1.9 tdi 2007

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Škoda | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione