Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Škoda | Yeti

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Škoda Yeti | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 07:52 Vetura , Prishtinë

Skoda Yeti 2.0 DSG 4x4

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Mar 15:18 Vetura , Prizren

SKODA YETI TSI 2011

7 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Mar 16:22 Shitorja Vetura , Pejë

SKODA YETI 2.0TDI DSG 4X4 VITI 2015 113.000km te garantuara

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Mar 18:17 Vetura , Ferizaj

Skoda Yeti 2.0 TDI

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Shk 19:21 Vetura , Pejë

Skoda Yeti GreenLine (i Pa doganuar)

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Jan 10:19 Vetura , Prishtinë

SKODA YET

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Jan 23:28 Vetura , Prizren

Skoda yeti

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
09 Jan 22:09 Vetura , Burim

Shkoda Yeti 1.6 Tdi

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Dhj 19:33 Vetura , Prizren

Skoda Yeti 1.6 tdi automatik 11/2015

12 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Dhj 11:37 Vetura , Prishtinë

Skoda yeti 1.4b km200mi rks10muj

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Nën 03:04 Vetura , Prizren

Skoda yeti

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
21 Nën 03:03 Vetura , Prizren

Skoda yeti

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
14 Nën 23:16 Vetura , Prishtinë

Skoda Yeti 2.0 4X4

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Nën 11:07 Vetura , Pejë

Skoda Yeti

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Tet 10:40 Vetura , Gjakovë

Shitet Škoda 4x4 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Tet 23:33 Vetura , Gjakovë

Shkoda Yeti 2.0 TDI 4x4 Automatik nga Zvicrr nje vit ne RKS

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Sht 08:50 Vetura , Prishtinë

Shkoda Yeti

7 850 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Qer 01:41 Vetura , Prizren

Shitet

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 18:32 Vetura , Prizren

Shitet

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 20:05 Vetura , Gjilan

Shkoda yeti 2.0 tdi 2011 4x4

7 800 EUR

13 Maj 23:51 Vetura , Prishtinë

Shitet Shkoda Yeti 2.0 TDI (140ps) viti 2012

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Maj 19:53 Vetura , Gjilan

Shkoda yeti 2.0 tdi 4x4 2011. manual .6 shpejtsi te para. 4

7 750 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Pri 12:16 Vetura , Prishtinë

Shkoda Yeti 2012, 2.0 TDI

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Pri 14:19 Vetura , Prishtinë

Shitet Shkoda Yeti 2.0 TDI

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Pri 12:20 Vetura , Prishtinë

Shitet

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 12:27 Vetura , Drenas

Škoda YETI 2.0

8 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Jan 16:11 Vetura , Ferizaj

Shkodq Yeti 2.0 TDI 4x4 viti 2012 RKS 1 vit

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Jan 17:23 Vetura , Prishtinë

Skoda Yeti ne shitje

10 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 12:11 Vetura , Ferizaj

Skoda Yeti 1.2 DSG Benzin 2013, 181’000Km (CH)

5 899 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Nën 15:07 Vetura , Pejë

SKODA YETI 2.0 TDI FAMILY

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Nën 18:49 Vetura , Gjilan

Škoda Yeti

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Tet 14:59 Vetura , Prishtinë

I shitur

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
19 Tet 10:05 Vetura , Besianë

Skoda Yeti 2.0 Tdi DSG

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Tet 12:36 Vetura , Prishtinë

skoda yeti

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Tet 14:29 Vetura , Ferizaj

Skoda Yeti 1.2 Benzin, 2013, 170’000km

5 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Gush 17:45 Vetura , Ferizaj

Shkoda yeti

5 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Gush 18:00 Vetura , Ferizaj

Shkoda Yeti 1.2, 2013, 180’000 km

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Maj 11:15 Vetura , Prishtinë

Shitet škoda Yeti

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 18:23 Vetura , Gjilan

Skoda Yeti 2.0 tdi

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Pri 09:51 Vetura , Gjilan

SKODA Yeti 2.0 TDI Green tec Ambition

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Pri 09:51 Vetura , Gjilan

SKODA Yeti 2.0 TDI Green tec Ambition

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Pri 09:51 Vetura , Gjilan

SKODA Yeti 2.0 TDI Green tec Ambition

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Pri 11:35 Vetura , Prishtinë

Skoda Yeti 2014 - 88.xxx km te kaluara

9 900 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
17 Mar 11:26 Vetura , Prishtinë

Shitet Shkoda Yeti 1.2 TSI

9 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
15 Mar 21:03 Vetura , Pejë

Skoda yeti

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Jan 21:50 Vetura , Gjilan

Skoda Yeti 1.2 TSI 2015

9 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Jan 02:31 Vetura , Prishtinë

Shitet Skoda Yeti DSG

11 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Jan 10:04 Vetura , Prishtinë

Hertz rent a car SHET

11 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Tet 23:00 Vetura , Mitrovicë

Shitet shkoda

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Tet 19:54 Vetura , Prishtinë

SKODA YETI 2010,Nderrim auto me cmim me te lir+-

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Škoda Yeti | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione