Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Smart | ForFour

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Smart ForFour | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:29 Vetura , Vushtrri

Smart

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 08:02 Vetura , Prishtinë

Smart ForFour Automatik

Viti: 2019
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
12 Mar 22:57 Vetura , Ferizaj

Smart

9 700 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Mar 13:40 Vetura , Rahovec

Smart forfour automatik

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 18:53 Vetura , Prishtinë

Smart Forfour BRABUS

5 300 EUR Price Reduced

21 Shk 15:19 Vetura , Prishtinë

Pjes Smart ForFour, Fortwo, Roadster + Blej Smart

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Dhj 19:10 Vetura , Vushtrri

Smart forfour 2005

2 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Dhj 14:27 Vetura , Vushtrri

Smart for four 2005

2 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Dhj 14:45 Vetura , Vushtrri

Smart forfour 1.5 viti 2005

2 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Dhj 16:25 Vetura , Vushtrri

Smart forfour 2005

2 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 16:32 Vetura , Vushtrri

Smart forfour 2005

33 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Dhj 13:04 Vetura , Vushtrri

Smart forfour viti 2005

33 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Dhj 17:53 Vetura , Vushtrri

Smart forfour

3 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 12:00 Shitorja Vetura , Prishtinë

Smart Forfour 1000Cc Automatik Viti 2017 Special Editon Full

10 499 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Nën 18:29 Vetura , Prishtinë

Shitet smarti automatik

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Nën 23:49 Vetura , Rahovec

Shitet smarti automatik1,5 dizell

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Nën 12:32 Vetura , Ferizaj

shitet #ferizaj#prishtin

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Nën 01:40 Vetura , Prizren

Shitet smarti forfour 1.5 dizell automatik

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Tet 19:28 Vetura , Prishtinë

SMART FOR-FOUR 2016 NGA ZVICRRA

6 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
10 Tet 23:51 Vetura , Prizren

Shitet smarti 2016

8 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
08 Tet 08:23 Vetura , Prishtinë

smart for for 2006

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Sht 15:51 Vetura , Vushtrri

I shitur

26 Sht 08:45 Vetura , Prizren

smart 2003 automatik

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Sht 01:03 Vetura , Prizren

smart 2003 automatik

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
31 Korr 22:21 Vetura , Prishtinë

Smart forfour benzin -qmimi fiks:1490 euro

1 490 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Korr 15:29 Vetura , Prizren

SMART Forfour Passion 2016 1.0B G5 57600KM 049445589

7 950 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
09 Korr 09:27 Vetura , Gjakovë

She's smart for you 1.3

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Qer 13:31 Vetura , Prizren

Smart��������

7 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Qer 14:00 Vetura , Prizren

Smart

8 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Qer 19:44 Vetura , Viti

SMART AUTOMAT

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Maj 21:35 Vetura , Prizren

Smart 1.0 benzin

8 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
28 Pri 10:43 Vetura , Prishtinë

Veture

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Pri 17:13 Vetura , Lipjan

Smart For Four 1.3 benzin 2005 rks me klim

2 560 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Pri 23:13 Vetura , Prizren

U SHITTTTTTTTTTTTTTTT

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Mar 16:51 Vetura , Pejë

SHES SMART AUTOMATIK 600 CC BENZIN

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 23:20 Vetura , Prishtinë

shitet

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Mar 09:06 Vetura , Pejë

shitet

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Mar 20:50 Vetura , Pejë

shitet

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Shk 11:17 Vetura , Besianë

Smart

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Shk 14:56 Vetura , Prizren

Shitet

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Jan 15:12 Vetura , Prishtinë

SHITET SMART FORFOUR 1.3 BENZIN 2005

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 11:22 Vetura , Prishtinë

Smart Forfour 1.3

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 13:05 Vetura , Gjilan

Shitet Vetura Smart For Four 1.0

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
03 Dhj 12:15 Vetura , Prishtinë

Smart forfour

12 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
16 Nën 13:52 Vetura , Prishtinë

Smart 600cc 2002

2 750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Gush 06:38 Vetura , Fushë Kosovë

Smart for four 1.0

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
16 Gush 17:12 Vetura , Besianë

Smar forfour 1.5 benzin

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Gush 22:30 Vetura , Prishtinë

Smart

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Korr 23:34 Vetura , Ferizaj

shes

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Smart ForFour | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione