Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Smart

Crossblade , 22
ForFour , 177
ForTwo , 665
Roadster , 10

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | Smart | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 19:18 Shitorja ,

smart 1000 cc

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:46 ,

Smart ForFour 1.5 cdi Automatik-Tiptronik viti 2006

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:50 ,

Smart 1.0 viti 2011 automatik

4 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:29 ,

Smart for two 2010 Automatik me klim ��������

3 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:31 Shitorja ,

Smart 1000 cc

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:29 Shitorja ,

Smart forfour 1.5 cdi manual viti 2005 rks

3 799 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:10 ,

SMART 800cc diesel viti 2010 dogan/homologim (NDRRIM)

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 22:55 ,

Smart For Two 1.0Benzin automatik Tiptronik viti 2011

5 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 15:15 ,

Shes smart 1.5 dizell viti 2005

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 04:25 ,

Smart

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Maj 10:07 Shitorja ,

SMART FORFOUR PASSION 1.0 PANORAM 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Maj 15:45 ,

shitet

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Maj 16:39 ,

Shitet

350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 12:43 ,

Smart

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
08 Maj 11:36 ,

Smart Me klimë 800 Kubik Dizell

2 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Maj 11:21 ,

Smart 1.5 cdi

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Maj 17:31 ,

boj ndrrim iphone 12pro maxCE gold me smart

4 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Maj 17:07 ,

Smart ForTow 700cc 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Maj 09:48 ,

SMART FORTWO 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Maj 16:47 ,

Shes goma per Smart

60 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Maj 18:13 ,

Shitet Smarti

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Pri 14:25 ,

Shitet smarti

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Pri 12:57 ,

smart fortwo

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
26 Pri 17:55 ,

smart

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
26 Pri 17:33 ,

smart 0.6 benxin

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
26 Pri 11:30 ,

Smart 1.0

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Pri 10:41 ,

Smart 800CDI AUTOMATIK ME KLIMË

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Pri 00:11 ,

Smart

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
18 Pri 15:53 ,

shitet smart 1.0 benzin

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Pri 17:22 ,

Pjes Smart ForFour, Fortwo, Roadster + Blej Smart

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Pri 16:47 ,

Shitet urgjent vetura!!

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Pri 11:49 ,

shitet smart

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Pri 14:22 ,

Smart fortwo DIESEL cdi

5 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Pri 12:48 ,

shitet

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Pri 04:11 ,

Shitet Ndrrohet Smart 800 cc Dizell

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Pri 14:40 ,

Smart fortwo

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Pri 11:27 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

4 444 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
04 Pri 19:09 ,

Smart

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Mar 23:32 ,

Shes smart fortwo

2 000 EUR

28 Mar 23:30 ,

U shittt

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Mar 23:25 ,

Shitet Ndrrohet Smart Four two dizell automatik-tiptronik

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Mar 11:47 ,

smart 600 cc tubo

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Mar 01:13 ,

Smart fortwo

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Mar 03:42 ,

Smart forfour 1.5 dizell 2005

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 03:42 ,

Smart forfour 1.5 dizell 2005

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 03:42 ,

Smart fortwo

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Mar 15:11 ,

Smart forfour 1.5 dizell 2005

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 20:53 ,

Smart fortwo

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 18:59 ,

Smart Fortwo

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Smart | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione