Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Ssangyong | Kyron

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Ssangyong Kyron | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

05 Mar 12:09 Vetura , Drenas

PJESE PER SSANJYNG-KYRON-REXTON

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Dhj 19:19 Vetura , Prishtinë

Xhip Ssangyong Kyron 2.0 xdi Diesel

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Dhj 19:59 Vetura , Deçan

Song yong

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Tet 00:58 Vetura , Gjilan

Fadil

1 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Tet 02:02 Vetura , Fushë Kosovë

Shes Ndrroj

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Korr 10:46 Vetura , Gjilan

Ssangyoung Kyron,automatik

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Maj 01:01 Vetura , Gjilan

Ssangyon kyron,automatik

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Pri 13:28 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Urgjent

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Pri 12:36 Vetura , Gjakovë

Shitet Gjipi SangYong 2.0 FullExtra

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Tet 19:23 Vetura , Fushë Kosovë

Xhip Ssangyong KYRON 2.0 xdi

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Gush 01:25 Vetura , Besianë

Ssangyoung

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Qer 11:30 Vetura , Malishevë

Shitet Ssangyong Kyron 2.0 XDi

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Maj 18:02 Vetura , Klinë

Shitet Gjipi i Aksidentuar

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Dhj 22:00 Vetura , Prishtinë

Xhip

3 150 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Tet 17:54 Vetura , Fushë Kosovë

XHIP

3 150 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Mar 16:07 Vetura , Rahovec

Shes veturen Ssangyong 2.0

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Shk 19:16 Vetura , Rahovec

Kyron

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Jan 11:43 Vetura , Pejë

Gjip 4x4

2 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Jan 14:44 Vetura , Prishtinë

Ssangyong Kyron shitet ndrrohet 05

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Dhj 13:42 Vetura , Besianë

Gjip 4x4 kyron

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Dhj 08:12 Vetura , Ferizaj

XHIP 4x4

3 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Nën 19:40 Vetura , Deçan

Gjipi

2 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Korr 00:14 Vetura , Prishtinë

Sangyong kyron

4 999 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Korr 00:07 Vetura , Prishtinë

Shes ose ndrrim

5 300 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Qer 13:56 Vetura , Prizren

Shes gjipin ne gjendje shum te mir

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 23:09 Vetura , Prishtinë

Shes ose ndrroj SSangyong kyron SUV 2007 4X4

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Pri 14:36 Vetura , Ferizaj

SHITET XHIPI 4x4

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Pri 11:15 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Pri 21:49 Vetura , Pejë

Ssangyong Jeep

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 11:40 Vetura , Lipjan

SsangYong Kyron - RKS- URGJENT

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 14:02 Vetura , Prishtinë

XHIP 4×4

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Sht 12:06 Vetura , Prishtinë

Shes ose ndrroj

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Sht 21:54 Vetura , Prishtinë

Shitet ose ndrrohet

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Korr 15:20 Vetura , Gjakovë

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Qer 14:27 Vetura , Gjilan

Ssangyong Kyron dizel

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 01:04 Vetura , Pejë

vetur malore

6 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 18:15 Vetura , Gjilan

Shes gjipin

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Dhj 21:57 Vetura , Pejë

Shitet

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Dhj 22:22 Vetura , Gjilan

KYRON

1 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Dhj 17:34 Vetura , Dardanë

SsangYong Kyron

5 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 22:01 Vetura , Gjilan

KYRON

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Dhj 11:36 Vetura , Gjilan

rexton

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 21:43 Vetura , Gjilan

Shitet Ssangyong dizel 2500 € viti 2006

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Nën 21:08 Vetura , Prishtinë

Shes Ssangyong Kyron 2.0 XDI 4x4 Motorr Mercedes

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Jan 18:05 Vetura , Prishtinë

Ssangyong Kyron 2.0D me motor te Mercedes

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
08 Dhj 21:22 Vetura , Prishtinë

Gjip ssangyong 2.0 diesel VP 2009

8 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Nën 20:46 Vetura , Mitrovicë

cadra

280 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Nën 21:49 Vetura , Prishtinë

Shitet Ssangyong 2009 4x4 Full ekstra tabela ch

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Korr 17:57 Vetura , Burim

Ssangyoung 2.0 Machina e Mercedesit Fabrikisht

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Pri 10:39 Vetura , Skenderaj

Ssangyong Kyron -06

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Ssangyong Kyron | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione