Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Subaru | Forester

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Subaru Forester | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

15 Tet 23:38 Vetura , Lipjan

Subaru Forester

2 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Sht 22:49 Vetura , Viti

Shitet per arsye mos pordorimi

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Gush 23:14 Vetura , Gjilan

Shitet Subaru 4x4

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Korr 19:44 Vetura , Pejë

Subaru Forester 2.0 Dizell 4x4 Bejm edhe ndrrim me Golf 5-6

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Mar 22:46 Vetura , Prishtinë

subaru forester

13 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Tet 09:19 Vetura , Gjilan

Subaru Forester 2.0 turbo

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Tet 10:03 Vetura , Gjilan

Subaru Forester

11 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Korr 20:32 Vetura , Pejë

Shes subaru

450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Pri 22:30 Vetura , Prizren

Shitet subaru froster

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Pri 16:07 Vetura , Malishevë

Subaru Forester

2 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Mar 23:35 Vetura , Ferizaj

subaru

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
23 Mar 21:02 Vetura , Malishevë

Subaru Forester

3 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Jan 21:22 Vetura , Malishevë

Subaru forestar 2.0 4wd ndrrim

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Sht 23:48 Vetura , Ferizaj

vetur

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
15 Gush 13:44 Vetura , Pejë

Subaru Forester 2017

16 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Qer 10:56 Vetura , Gjakovë

Subaru forester 2011

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Shk 01:26 Vetura , Prizren

Shitet vetura

Viti: 2003
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
08 Tet 08:41 Vetura , Gjilan

Shitet Subaru forester 2.0 diesel 2011

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Sht 12:58 Vetura , Gjilan

Shitet Subaru forester 2.0 2011

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Shk 06:41 Vetura , Gjakovë

Shitet subaru forester 2.0 Dizel

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Tet 19:05 Vetura , Ferizaj

Subaru 4x4 2.0

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Shk 15:51 Vetura , Ferizaj

suparu

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Jan 14:40 Vetura , Prizren

Subaru Forester

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Pri 20:35 Vetura , Mitrovicë

Shitet SUBARU 2.0.Benzin-1998

1 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Jan 08:31 Vetura , Prizren

subaru forester 2.0 benzin 4x4

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Nën 17:53 Vetura , Mitrovicë

Shitet Subaru Forester 2.0 benzin-Tip-Top

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Korr 14:23 Vetura , Pejë

Subaru Forester 2.0 -01

2 300 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Subaru Forester | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione