Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Subaru | Impreza

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Subaru Impreza | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

26 Mar 14:03 Vetura , Prizren

Subaru impreza 2.0d 4x4 2009 WRX paket

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 10:15 Vetura , Prizren

Shitet Subaru impreza 2.0d 4x4

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Mar 10:06 Vetura , Prizren

Subaru Impreza 2.0 Dizel, Ndrim

4 900 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Mar 14:55 Vetura , Prizren

Subaru Impreza 2.0 Dizel, Ndrim

4 900 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Jan 23:34 Vetura , Prishtinë

SUBARU IMPREZA 4X4

9 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Jan 22:22 Vetura , Viti

pjes subaru impreza 2.0 diesel

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Dhj 21:02 Vetura , Ferizaj

Shitet subaru

1 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Korr 00:24 Vetura , Prishtinë

Shitet subaru

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Qer 01:19 Vetura , Prizren

Subaru impreza 2.0 R awd

4 300 EUR

27 Pri 02:02 Vetura , Prizren

Subaru Impreza

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Mar 07:17 Vetura , Viti

pjee Subaru impreza

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Mar 19:54 Vetura , Pejë

Shitet Subaru Impreza 4x4 2.0 dizell

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Nën 14:40 Vetura , Prizren

Subaru impreza ne shitje

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Sht 10:36 Vetura , Gjilan

Subaru

Viti: 1996
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
31 Tet 13:06 Vetura , Ferizaj

Subaru Impreza 2002

5 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
11 Qer 04:17 Vetura , Ferizaj

Subaru

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Shk 20:23 Vetura , Prishtinë

Sumaru impreza

Viti: 1998
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Pri 23:26 Vetura , Ferizaj

4+4 automatik 134.000km

3 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Shk 21:56 Vetura , Ferizaj

4x4 automatik 34,000km

3 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Dhj 17:59 Vetura , Prishtinë

Subaru Impreza 2.0Turbo

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Maj 23:09 Vetura , Prishtinë

Shitet ndrrohet Subaru Inpreza 4x4

1 900 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Jan 20:19 Vetura , Gjilan

Pjes per subaru

20 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Dhj 21:30 Vetura , Prishtinë

Subaru impreza

1 900 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Sht 20:39 Vetura , Prishtinë

Subaru

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Qer 13:48 Vetura , Prishtinë

Subaru Impreza -97

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Sht 14:23 Vetura , Lipjan

opel vectra 1.6 16v viti 2000

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Subaru Impreza | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione