Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Suzuki | Alto

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Suzuki Alto | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

04 Nën 13:56 Vetura , Lipjan

Shitet Suzuki Liana

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Korr 00:12 Vetura , Skenderaj

Hyndai 1.6 benxin 4x4

1 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Mar 11:05 Vetura , Prizren

Suzuki Alto 1.0

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Dhj 04:29 Vetura , Prizren

Suzuki Alto 1.0 benzin me Klim

4 250 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Dhj 20:51 Vetura , Prizren

Shes Suzuki Alto 1.0 benzin me Klim

4 250 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Nën 11:41 Vetura , Prizren

Shes Suzuki Alto 1.0 benzin me Klim

4 250 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Nën 17:03 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet suzuki

900 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Nën 06:35 Vetura , Prizren

Shes Suzuki Alto 1.0 benzin me Klim

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Nën 04:59 Vetura , Prizren

Shes Suzuki Alto 1.0 benzin me Klim

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
28 Tet 18:50 Vetura , Prishtinë

Suzuki alto

4 450 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
28 Tet 16:08 Vetura , Prishtinë

Suzuki alto

4 450 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
22 Sht 15:05 Vetura , Fushë Kosovë

Suzuki Alto 1.0 Benzin

1 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 14:27 Vetura , Fushë Kosovë

SUZUKI ALTO 1.0 Benzin

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Korr 08:25 Vetura , Lipjan

suzuki 1.1 benzin rks 5 muaj klim funksionale

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 13:42 Vetura , Prizren

Suzuki

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Pri 17:14 Vetura , Prizren

Suzuki Alto 1.0

3 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Jan 13:37 Vetura , Gjilan

Shes

4 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Jan 02:31 Vetura , Gjilan

Susuki

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Dhj 04:38 Vetura , Gjilan

Suzuki

3 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Dhj 19:29 Vetura , Gjilan

Shitet Suzuki Alto 1.0 Benzin Manuel

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Dhj 07:41 Vetura , Pejë

Suzuki Alto

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Nën 20:56 Vetura , Prizren

Suzuki Alto 1.0

3 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Nën 12:39 Vetura , Pejë

Shitet Suzuki Alto 1.0 Benzin

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Nën 13:16 Vetura , Pejë

Shitet Suzuki Alto 1.0 Benzin

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Nën 08:52 Vetura , Pejë

Suzuki Alto 1.0 Benzin

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Nën 15:10 Vetura , Prishtinë

Suzuki Alto 1.0 Benzin

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Nën 19:47 Vetura , Prishtinë

Shitet Suzuki “Alto” 1.0 Benzin

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Qer 10:21 Vetura , Ferizaj

Suzuki Alto

3 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Nën 20:22 Vetura , Ferizaj

Shiten pjes per suzuki

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Gush 18:20 Vetura , Ferizaj

Shitet suzuki

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
16 Qer 11:30 Vetura , Prishtinë

Suzuki alto

3 600 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Maj 10:36 Vetura , Prishtinë

Suzuki alto

3 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
27 Maj 16:02 Vetura , Lipjan

Shitet suzuki

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Maj 17:39 Vetura , Prizren

Suzuki Alto 1100 kubik

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Pri 14:40 Vetura , Prishtinë

Suzuki alto

4 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 19:26 Vetura , Lipjan

Shitet ndrrohet

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Shk 19:49 Vetura , Gjilan

Suzuki

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 1986
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Qer 10:17 Vetura , Gjilan

Suzuki 1.0 benzin

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Pri 16:13 Vetura , Gjilan

Suzuki 1.0 benzin

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 09:55 Vetura , Dardanë

Suzuki Alto

450 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Mar 23:28 Vetura , Gjilan

Suzuki alto 2011

4 350 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Nën 09:53 Vetura , Ferizaj

U SHITTTTTTTT

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Sht 19:46 Vetura , Dardanë

shes motorr Suzuki 125 kubik bej ndrrim me makin

400 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
26 Gush 15:36 Vetura , Prishtinë

Shitet zuzuki 1992

800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Maj 13:31 Vetura , Fushë Kosovë

Suzuki Alto

Viti: 2004
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
22 Pri 13:39 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet suzuki alto

Viti: 2004
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
30 Mar 01:27 Vetura , Ferizaj

shes suzukin alto 800 kubik urgjend 250 ero

250 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Mar 02:26 Vetura , Ferizaj

shes urgjend suzuki alto 800 kubik 280

280 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Mar 21:14 Vetura , Ferizaj

shes suzukin alto 800 kubik

350 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Mar 22:24 Vetura , Ferizaj

suzuki alto 800 kubik

450 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Suzuki Alto | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione