Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Suzuki | Baleno

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Suzuki Baleno | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

21 Mar 14:49 Vetura , Prishtinë

Suzuki Baleno 1.3B 2018

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
09 Dhj 06:46 Vetura , Prishtinë

Shitet Suzuki Baleno

10 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
08 Dhj 23:29 Vetura , Prishtinë

Suzuki

7 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
07 Dhj 21:51 Vetura , Prishtinë

Suzuki Baleno

10 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
05 Dhj 11:06 Vetura , Prishtinë

Shes Suzuki Baleno

8 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
04 Dhj 15:00 Vetura , Prishtinë

Suzuki Baleno

7 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
17 Maj 21:53 Vetura , Fushë Kosovë

Suzuki

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 13:59 Vetura , Fushë Kosovë

Suzuki

1 700 EUR

17 Maj 13:59 Vetura , Fushë Kosovë

Suzuki

1 700 EUR

16 Tet 11:42 Vetura , Mitrovicë

Shitet nddrohet

850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Tet 15:36 Vetura , Mitrovicë

Shitet nddrohet

850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Tet 22:02 Vetura , Mitrovicë

Shitet nddrohet

850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Tet 15:22 Vetura , Mitrovicë

Shitet nddrohet

850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Tet 23:11 Vetura , Mitrovicë

Shitet nddrohet

850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Tet 15:43 Vetura , Mitrovicë

Shitet nddrohet

850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Tet 16:05 Vetura , Mitrovicë

Shitet nddrohet

850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Tet 01:16 Vetura , Mitrovicë

Shitet

900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Tet 22:49 Vetura , Mitrovicë

Shitet nddrohet

850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Tet 11:57 Vetura , Mitrovicë

Shitet

900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Tet 23:01 Vetura , Mitrovicë

Shitet

900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Tet 20:25 Vetura , Mitrovicë

Shitet

900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Tet 14:06 Vetura , Mitrovicë

Shitet

900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Tet 15:46 Vetura , Mitrovicë

Shitet

900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Tet 15:39 Vetura , Mitrovicë

Shitet

900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Gush 09:04 Vetura , Therandë

Shitet

800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 23:04 Vetura , Malishevë

Suzuki Baleno 1.8 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 23:04 Vetura , Malishevë

Suzuki Baleno 1.8 benzinë , 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 09:47 Vetura , Prishtinë

Suzuki Baleno 1250CC AUTOMATIK 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Jan 20:49 Vetura , Prishtinë

Shitet

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 20:22 Vetura , Mitrovicë

shitet dhe ndrrohet

1 300 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Pri 22:22 Vetura , Vushtrri

Shitet Suzuki 2006 rks

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Dhj 10:44 Vetura , Skenderaj

Shitet suzuki 1.3benz.

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Dhj 17:49 Vetura , Ferizaj

Suzuki

1 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Tet 21:23 Vetura , Gjilan

Suzuki baleno

900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Korr 10:59 Vetura , Prishtinë

Suzuki4x4

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Maj 12:24 Vetura , Ferizaj

Beni123

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Mar 11:21 Vetura , Prishtinë

Super lire Suzuki Baleno

450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Jan 10:32 Vetura , Skenderaj

shes veturen

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Tet 23:29 Vetura , Rahovec

Suzuki Baleno 4x4

1 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Sht 18:49 Vetura , Pejë

Shitet urgjent 400euro

400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
27 Mar 16:55 Vetura , Gjilan

Suzuki Baleno

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Jan 20:19 Vetura , Burim

Urgjend vetem 380 ero

380 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Dhj 12:09 Vetura , Gjakovë

Shesë

400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Nën 14:05 Vetura , Gjakovë

Shes :

500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Sht 19:54 Vetura , Drenas

Shitet suzuk baleno

Viti: 1995
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Sht 13:27 Vetura , Gjilan

Suzuki Baleno

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Sht 18:02 Vetura , Gjilan

Suzuki Baleno

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Korr 20:10 Vetura , Drenas

Shitet suzuki baleno

1 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Maj 00:56 Vetura , Gjilan

Suzuki

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Maj 16:59 Vetura , Drenas

Suzuki baleno 4x4

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Suzuki Baleno | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione