Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Suzuki | Grand Vitara

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Suzuki Grand Vitara | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

22 Mar 10:22 Vetura , Therandë

Shitet Suzuki

18 Mar 08:24 Vetura , Ferizaj

SUZUKI GRAND VITARA 1.9 DIESEL

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Mar 12:09 Vetura , Drenas

PJESE PER SUZUKI GRAND VITARA 1.9 -2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Mar 12:07 Vetura , Drenas

PJESE PER GRAND VITARA 2.0 -2001-2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Mar 09:07 Vetura , Lipjan

Suzuki Grand Vitara 1.9 Dizell 4X4 2007

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Shk 09:57 Vetura , Pejë

suzuki grand vitara

7 400 EUR

17 Jan 23:38 Vetura , Lipjan

Suzuki Grand Vitara 1.9 DDIS 4x4 Viti 2008

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 22:31 Vetura , Prishtinë

SUZUKI GRAND VITARA 1.9 DDIS 4X4 - 2006 - DIZEL

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Jan 01:19 Vetura , Lipjan

Suzuki Grand Vitara 1.9d 4x4 Viti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 12:00 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Nën 12:03 Vetura , Ferizaj

Shitet prej endrit 24.11.2022

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Nën 11:55 Vetura , Ferizaj

Shitet Grand Vitara

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Nën 11:27 Vetura , Ferizaj

Suzuki Grand Vitara 1.9 dizel 4x4 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Tet 11:44 Vetura , Prishtinë

Shitet Suzuki Grand Vitara

2 950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Tet 21:23 Vetura , Deçan

Grand Vitara

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Qer 04:10 Vetura , Deçan

suzuki vitara

13 Maj 18:44 Vetura , Ferizaj

Suzuki Grand Vitara

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 20:18 Vetura , Ferizaj

Suzuki Grand Vitara

11 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 09:52 Vetura , Ferizaj

Shitet suzuki grand vitara

11 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 23:22 Vetura , Pejë

Ne shitje grand vitara 1.9 diesel 4x4

7 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Pri 22:25 Vetura , Pejë

Shitet Suzuki

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Mar 22:49 Vetura , Pejë

Suzuki Grand Vitara 1.9 Diesel

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Mar 00:40 Vetura , Therandë

Shitet Suzuki Grand Vitara 2.5

Viti: 1998
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Mar 11:25 Vetura , Lipjan

Shitet Suzuki Grand Vitara 4x4 1.9 DDIS ngjendje shum tmir…

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 17:32 Vetura , Drenas

Suzuki Grand Vitara 2.5 v6

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 17:41 Vetura , Prizren

Shitet nrrohet

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 18:28 Vetura , Gjilan

Suzuki Vitara

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Jan 04:32 Vetura , Pejë

Suzuki Grand Vitara 1.9 Diesel

8 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Jan 10:59 Vetura , Lipjan

Suzuki Grand Vitara

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Dhj 21:12 Vetura , Pejë

Suzuki Grand Vitara 4x4

4 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Dhj 12:02 Vetura , Lipjan

Suzuki

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Dhj 15:49 Vetura , Prizren

Suzuki 1.9 dizell regjistrim 8 muaj

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Sht 16:30 Vetura , Gjilan

Suzuki grand vitara

4 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Gush 21:15 Vetura , Pejë

Suzuk

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Gush 21:15 Vetura , Pejë

Suzuki

3 899 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Pri 19:31 Vetura , Pejë

Suzuki Grand Vitara 1.9 Ddis Diesel I Doganuar full Opsion

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Tet 13:27 Vetura , Prizren

Suzuki vitara

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 17:03 Vetura , Gjilan

SUZUKI GRAND VITARA AUTOMATIK

422 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Korr 17:03 Vetura , Dardanë

SUZUKI GRAND VITARA

422 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Korr 16:59 Vetura , Dardanë

SUZUKI GRAND VITARA

422 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Qer 21:52 Vetura , Dardanë

Grand Vitar 2.0 disel bejme ndrrime

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 11:20 Vetura , Artanë

Suzuki

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Maj 19:55 Vetura , Gjakovë

shes urgjend suzuki grand vitara 2008 4x4 full

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Maj 16:02 Vetura , Deçan

Suzuki

2 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
24 Shk 08:19 Vetura , Ferizaj

Shitet per arsye emigrimi

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 17:48 Vetura , Gjilan

Ne gjendje te rregull

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Jan 17:00 Vetura , Gjilan

Ne gjendje te rregull

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Jan 17:09 Vetura , Pejë

Suzuki Grand Vitara 2.0 D Automatik

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Jan 18:04 Vetura , Gjilan

Suzuki vitare

2 850 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Suzuki Grand Vitara | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione