Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Suzuki | Ignis

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Suzuki Ignis | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

13 Jan 00:58 Vetura , Prishtinë

Suzuki Ignis automatik viti 2021 km 19.400

14 200 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Dhj 06:45 Vetura , Gjilan

Suzuki Ignis 1.2 Navi Kamer viti 2019 full

Viti: 2019
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
07 Dhj 02:53 Vetura , Prishtinë

Suzuki ignis 2021 19400km

14 200 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Dhj 22:58 Vetura , Prishtinë

Suzuki Ignis GLX 1.2 benzin

9 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
06 Dhj 02:43 Vetura , Prishtinë

Suzuki Ignis 1.2 benzin GLX

9 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
19 Nën 01:30 Vetura , Prishtinë

Suzuki Ignis Automatik viti 2021 , 19400km

14 200 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Sht 09:59 Vetura , Prishtinë

Suzuki IGNIS 1.2 Hybrid

11 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Jan 16:43 Vetura , Prishtinë

Suzuki IGNIS 1.2 VITI 2019 KAMER NAVI ndrrim.me vetur pa dog

Viti: 2019
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
20 Jan 23:26 Vetura , Fushë Kosovë

Kerkoj Suzuki Ignis pa dogane per pjes

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Gush 01:01 Vetura , Gjilan

Suzuki Ignis 1.2b viti 2019 Kamer Navi Ulse me.nxemje full

9 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
21 Qer 19:00 Vetura , Artanë

vvv

111 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Pri 19:35 Vetura , Fushë Kosovë

Kerkoj Mercedes Benc 200D (Pa Dogane)

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Shk 22:24 Vetura , Prishtinë

Suzuki Ignis 1.2 benzin 2017

7 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
20 Dhj 13:24 Vetura , Prishtinë

Shitet Suzuki Ignis 2019

9 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Sht 18:38 Vetura , Prishtinë

Suzuki ignis

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
02 Gush 21:11 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Mar 12:12 Vetura , Ferizaj

Shes suzuki ignis

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Sht 01:25 Vetura , Prizren

suzuki 4x4

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Korr 11:16 Vetura , Prishtinë

Suzuki ignis 1.2 benzin

9 000 EUR

21 Dhj 00:40 Vetura , Prizren

suzuki

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Gush 16:58 Vetura , Klinë

suzuki shitet

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Sht 17:48 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura Suzuki Ignis

5 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
12 Mar 17:12 Vetura , Artanë

Shes suzuki ignis

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Shk 13:35 Vetura , Ferizaj

suziki iginis

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Jan 11:09 Vetura , Ferizaj

suzuki iginis

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Jan 10:27 Vetura , Ferizaj

Suzuki ignis 1.5

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Jan 09:59 Vetura , Ferizaj

suziki 1.5 ignis

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Jan 16:17 Vetura , Prishtinë

Suzuki Ignis 7 muj RKS -05

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Sht 17:42 Vetura , Pejë

Suzuki 1.3 Dizell

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 08:05 Vetura , Pejë

U shite flm merrjep

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Pri 12:35 Vetura , Prishtinë

Suzuki shes veturen

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Pri 19:11 Vetura , Prishtinë

Shes Suzuki Ignis 1.3 vvti

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Dhj 17:07 Vetura , Prizren

Suzuki

4 700 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Gush 12:06 Vetura , Therandë

Suzuki Ignis -06

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Suzuki Ignis | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione