Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Suzuki | Jimny

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Suzuki Jimny | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

03 Jan 00:08 Vetura , Ferizaj

Gjip Suzuki Jimny Offroad

6 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Tet 18:18 Vetura , Ferizaj

SUZUKI JIMNY OFFROAD

7 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Sht 22:11 Vetura , Kaçanik

Suzuki jimy shitet

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Jan 13:17 Vetura , Pejë

Suzuki Jimny

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Dhj 16:46 Vetura , Pejë

Suzuki jimny

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Gush 11:36 Vetura , Pejë

Kerkoj j gjip der 4000euro

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Gush 10:23 Vetura , Pejë

Kerkoj suzuki jimny

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
26 Korr 22:30 Vetura , Pejë

Shes gjipin Suzuki Jimny

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Korr 11:08 Vetura , Therandë

Suzuki jimny

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Pri 18:49 Vetura , Ferizaj

Shitet Suzuki Jimmy 1.3B 4/4

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Tet 21:09 Vetura , Ferizaj

shitet suzuki 1.5ddis DIZEL

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Nën 20:43 Vetura , Rahovec

vetura ne shitje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Tet 13:09 Vetura , Gjilan

shitet gjipi jimny

4 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 14:53 Vetura , Ferizaj

Suzuki jimmy

5 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
10 Maj 21:27 Vetura , Pejë

Shes Suzuki Jimmy -99

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 11:36 Vetura , Pejë

Shes Suzuki Jimny -99

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 21:44 Vetura , Pejë

Shes Suzuki Jimmy -99

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 09:51 Vetura , Prishtinë

Suzuki Jimny 1.3 benzin

7 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
09 Dhj 14:35 Vetura , Prishtinë

Guma te dimrit Suzuki Jimny

250 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Gush 12:18 Vetura , Prishtinë

Suzuki Jimny viti 2004 cabrio

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Qer 21:52 Vetura , Burim

Suzuki

Viti: 2009
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
26 Pri 21:10 Vetura , Ferizaj

Rama

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
09 Jan 15:22 Vetura , Deçan

Suzuki

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Dhj 18:19 Vetura , Lipjan

Suzuki jimny 1.3 2001 4x4

4 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Tet 21:55 Vetura , Prishtinë

Suzuki 4x4 jimny

4 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Pri 21:29 Vetura , Prishtinë

Suzuki Jimny -00

5 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Mar 14:21 Vetura , Gjilan

Shitet Suzuki (mundesi ndrrimi)

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Tet 10:01 Vetura , Pejë

Suzuki jimy.4x4

7 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Suzuki Jimny | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione