Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Suzuki | Liana

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Suzuki Liana | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

30 Dhj 19:41 Vetura , Ferizaj

Shitet

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Dhj 22:42 Vetura , Ferizaj

Shitet

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Nën 01:08 Vetura , Ferizaj

Shitet

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Gush 10:14 Vetura , Skenderaj

Suzuki 1.6i 4x4 gjendje shum tmir

1 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Korr 11:57 Vetura , Gjilan

Suzuki Liana 4x4, 1.6 benzin, 16v

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Korr 18:18 Vetura , Gjilan

Suzuki Liana 4x4, 1.6 benzin, 16v

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Pri 00:02 Vetura , Prishtinë

Pjes per Suzuki Liana

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Mar 20:11 Vetura , Gjilan

Suzuki

18 Qer 09:59 Vetura , Prishtinë

SUZUKI LIANA 1.4 DIZEL 2006

2 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 10:45 Vetura , Prishtinë

SUZUKI LIANA 1.4 DDIS 2006

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 19:15 Vetura , Ferizaj

Shitet vetura Suzuki Liana

2 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Pri 11:04 Vetura , Ferizaj

Shitet Vetura Suzuki Liana

2 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
12 Pri 14:35 Vetura , Ferizaj

shitet Urgj Suzuki 1.6 benzin viti 2003(qmimi me marrveshje)

1 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 04:37 Vetura , Kastriot

Shitet suzuki liana 2004

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Jan 13:26 Vetura , Gjakovë

suzuki liana 1.4 dizell viti i prodhitmit 2005

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Dhj 11:18 Vetura , Artanë

Shitet okazion

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Maj 14:50 Vetura , Ferizaj

Suzuki

2 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Jan 23:43 Vetura , Prishtinë

Shes suzuki liana

850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Dhj 11:42 Vetura , Prishtinë

Shes suzukii

800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Dhj 22:29 Vetura , Ferizaj

Suzuki liana

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Gush 19:23 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Korr 18:01 Vetura , Prishtinë

Shes suzuki

1 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Qer 20:50 Vetura , Ferizaj

Shes veturen

1 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Pri 12:49 Vetura , Therandë

shitet

1 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Sht 11:18 Vetura , Therandë

shitet ose ndrrohet me ndonje traktor

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Korr 20:39 Vetura , Gjilan

Shes Suzuki Liana 1.4 diesel

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 19:16 Vetura , Gjilan

suzuki 4x4

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Mar 15:20 Vetura , Ferizaj

Suzuki Liana

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Suzuki Liana | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione