Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

suzuki - Suzuki Të gjitha në Kosovë

Alto , 52
Baleno , 53
Carry , 1
Celerio , 2
Ignis , 29
Jimny , 24
Kizashi , 1
Liana , 25
LJ , 9
Maruti , 3
SJ Samurai , 160
Splash , 6
Swift , 94
SX4 , 36
Vitara , 229
Wagon R+ , 70
X-90 , 7

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe suzuki,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj suzuki Të gjitha | Vetura | Suzuki | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:16 Vetura , Prishtinë

Yamaha 250 CC

1 250 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Sht 05:27 Vetura , Prishtinë

SUZUKI SWIFT 1.6 BENZIN 6 SHPEJTËSI 2013

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 20:26 Vetura , Prishtinë

Suzuki

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 20:59 Vetura , Besianë

Suziki samuraj

Viti: 1985
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Sht 20:01 Vetura , Ferizaj

Suzuki vitar

3 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Sht 16:17 Vetura , Drenas

Suzuki Jimny GLX All Grip Pro

25 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
23 Sht 15:16 Vetura , Prishtinë

RKS Suzuki Grand Vitara 4x4 Allgrip Kamerë Navi

13 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Sht 05:55 Vetura , Prizren

Suzuki swift 1.3 benzin 2010

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 09:28 Vetura , Prishtinë

Suzuki Vitara 2021

17 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Sht 23:03 Vetura , Ferizaj

Shitet suzuki x90

5 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
11 Sht 12:28 Vetura , Pejë

Shes ndrroj suzuki grand vitara 2.0 dizell rks 1 vit

4 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Sht 10:32 Vetura , Ferizaj

Suzuki vitara 2.0

6 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Sht 22:18 Vetura , Drenas

PJESE PER SUZUKI GRAND VITARA 1.9 -2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Sht 22:16 Vetura , Drenas

PJESE PER GRAND VITARA 2.0 -2001-2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Sht 11:19 Vetura , Gjilan

Suzuki SX4 4x4 2.0 TDI 2013 sapo ardhur me dogan

8 500 EUR

06 Sht 16:41 Vetura , Gjilan

Suzuki Vitara

3 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Sht 18:19 Vetura , Prizren

Shitet Suzuki Vitara 1.6 Automatik

16 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
24 Gush 13:58 Vetura , Gjakovë

Shitet Boj edhe ndrim

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Gush 10:49 Vetura , Ferizaj

Suzuki swift 1.2 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Gush 13:04 Vetura , Prishtinë

Suzuki jimny 1.5

24 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Gush 04:02 Vetura , Prishtinë

Shitet

18 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
11 Gush 10:26 Vetura , Burim

Shes pjes per suzuki vitara 1.6 benzin

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Gush 14:07 Vetura , Prizren

Shitet SUZUKI VITARA 1.6

16 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
05 Gush 21:56 Vetura , Lipjan

Suzuki Samurai

8 300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
03 Gush 23:19 Vetura , Prishtinë

Shitet Suzuki Vitara

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Gush 16:17 Vetura , Gjilan

Suzuki

Viti: 1991
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
29 Korr 13:01 Vetura , Prizren

Shes Suzuki SX4 Benzin nga Gjermania vetem 18 mi t kaluara

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Korr 23:18 Vetura , Shtime

Suzuki Swift 1.3 Benzin ne gjendje perfekte 1vit rks

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Korr 17:04 Vetura , Prishtinë

Suzuki SX4 urgjent- cmimi i negociueshem

6 900 EUR

26 Korr 06:05 Vetura , Prizren

Suzuki Samurai 1.3 benzin 4x4

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Korr 13:37 Vetura , Prishtinë

Shitet Suzuki Vitare!

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Korr 11:23 Vetura , Prishtinë

Shitet Suzuki Vitare..

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Korr 12:55 Vetura , Pejë

Shitet suzuki 1.6 rks ngjendje tmir

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Korr 09:37 Vetura , Viti

Suzuki Grand Vitara

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Korr 08:38 Vetura , Prizren

Suzuki Samurai 1.3 4x4

2 200 EUR

11 Korr 17:28 Vetura , Prishtinë

Shitet Suzuki vitara

15 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
11 Korr 08:43 Vetura , Prizren

Suzuki Samurai 1.3 benzin 4x4

2 200 EUR

11 Korr 08:13 Vetura , Prizren

Suzuki

550 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 16:49 Vetura , Prizren

Suzuki swift 1994

4 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Korr 15:19 Vetura , Viti

Suzuki Grand Vitara

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Korr 00:47 Vetura , Pejë

shitet suzuki vitara 1.6 16 ventila

4 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
02 Korr 05:58 Vetura , Gjilan

shes suzuki 1.1 benzin prefekt

670 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Qer 15:25 Vetura , Prishtinë

Suzuki Swift

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 05:01 Vetura , Prizren

Shitet suzuki

4 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 03:33 Vetura , Gjilan

Suzuki

25 Qer 15:17 Vetura , Dardanë

Suzuki samuraj

4 250 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Qer 13:45 Vetura , Fushë Kosovë

shitet ose ndrrohet 048-620-720

8 200 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Qer 15:17 Vetura , Ferizaj

Suzuki swift 1.2 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Qer 12:12 Vetura , Ferizaj

Suzuki Swift 2012 - AUTOMATIK - 90.000km

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj suzuki | Të gjitha | Vetura | Suzuki | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Suzuki në kategorinë Makina
  • Suzuki vitara në kategorinë Vetura | Kia
  • Suzuki në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha | MT
  • Suzuki vitara në kategorinë Makina
  • Suzuki në kategorinë Vetura | Peugeot | 1007
  • Suzuki në kategorinë Vetura | Suzuki | Splash
  • Suzuki në kategorinë Vetura | Suzuki | Carry
  • suzuki në kategorinë Vetura | Suzuki | Maruti
  • Suzuki vitara në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Passat | Passat
  • suzuki vitara në kategorinë Vetura | Isuzu

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione