Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Suzuki | SJ Samurai

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Suzuki SJ Samurai | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

24 Jan 19:51 Vetura , Pejë

SUZUKI SAMURAI 1.3 BENZIN 1990

Viti: 1990
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Jan 14:49 Vetura , Ferizaj

Shitet Suzuki Sj Samurai 1,3 Benzin 4x4

3 500 EUR

15 Jan 17:28 Vetura , Skenderaj

Samurai

2 500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
04 Dhj 13:30 Vetura , Pejë

Suzuki Samurai

4 200 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 10:21 Vetura , Prizren

Suzuki Samurai

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Tet 22:17 Vetura , Pejë

Suzuki

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 10:28 Vetura , Prizren

Suzuki samurai 1.9TDI

1 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Sht 23:27 Vetura , Ferizaj

suzuki samurai 045714909

1 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Sht 19:40 Vetura , Ferizaj

suzuki samurai 045714909 048825678

1 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Gush 14:20 Vetura , Prizren

Suzuki samurai

3 200 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
11 Korr 23:10 Vetura , Pejë

suzuki sj 1.3

Viti: 1988
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Qer 13:03 Vetura , Viti

shes suzuki SJ

3 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Maj 21:03 Vetura , Dardanë

Shitet Suzuki ne gjendje te rregullt

5 600 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
10 Maj 01:25 Vetura , Vushtrri

Suzuki Samuria 1.3 Benzin Rks-6Muj GjendjePerfekte

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Maj 11:57 Vetura , Ferizaj

Suzuki samurai urgjent

1 700 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Pri 14:12 Vetura , Lipjan

SUZUKI SAMURAI NE SHITJE

3 800 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Mar 21:51 Vetura , Prizren

Shitet suzuki samuraj 1.3 benzin 4x4

3 000 EUR

09 Mar 22:07 Vetura , Dardanë

Shitet suzuki ne gjendje te rregullt

6 800 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
23 Shk 14:35 Vetura , Ferizaj

Suzuki Samuraj 1.3

2 200 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Shk 19:45 Vetura , Prizren

shitet suzuki Samurai 1200€ 045714909

1 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Shk 14:48 Vetura , Kaçanik

Suzuki Samurai

2 800 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
02 Shk 17:12 Vetura , Pejë

Suzuki SJ 1.3

Viti: 1988
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Jan 14:13 Vetura , Gjilan

Suzuki Sj 413

2 800 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Dhj 13:09 Vetura , Pejë

Suzuki Samurai

2 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Dhj 13:09 Vetura , Pejë

Suzuki Samurai

2 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Dhj 13:09 Vetura , Pejë

Suzuki Samurai

2 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Dhj 08:45 Vetura , Pejë

Suzuki Samurai

2 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Dhj 21:40 Vetura , Klinë

Suzuki

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Dhj 02:23 Vetura , Pejë

Shes Gjip suzuki

950 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Dhj 18:18 Vetura , Pejë

Shes gjipin

950 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Dhj 19:57 Vetura , Pejë

Suzuki Sj

Viti: 1988
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
28 Nën 20:06 Vetura , Kaçanik

Suzuki samuraj shitet

2 700 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Nën 11:31 Vetura , Prizren

Suzuki Samurai ne gjendje shume te rregullt!

3 100 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Nën 22:32 Vetura , Burim

Suzuki Samurai

Viti: 1989
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Nën 22:15 Vetura , Ferizaj

shitet suzuki samurai 1.3 benzin

1 300 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Sht 21:36 Vetura , Shtime

buggy i ndertum vete

4 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Gush 17:07 Vetura , Prishtinë

Suzuki

1 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 13:31 Vetura , Mitrovicë

Suzuki 4X4

3 200 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
02 Qer 19:38 Vetura , Vushtrri

Shes susuki samurai 1.9 dizel

2 800 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Pri 11:27 Vetura , Gjilan

Shitet Suzuki SAMURAI 1.9 TD

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
28 Shk 10:53 Vetura , Gjilan

Shitet Suzuki Samurai

3 800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
07 Shk 13:11 Vetura , Kaçanik

Suzuki samurai shiten 2 gjipa ne gjendje te rregullt

Viti: 1986
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Jan 19:49 Vetura , Prizren

Shitet Xhipi Suzuki Samurai

3 800 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
16 Jan 21:07 Vetura , Gjilan

Suzuki Samurai 1.3

4 900 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Dhj 10:20 Vetura , Dardanë

Shitwt suzuki pa as ni vrejtje

3 450 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Dhj 20:06 Vetura , Vushtrri

Shes suzuki samurai 2.0

3 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
03 Dhj 09:06 Vetura , Prishtinë

Suzuki samuraj

900 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
24 Nën 14:19 Vetura , Dardanë

Shitet suzuki samuray

2 850 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Nën 12:38 Vetura , Ferizaj

Shes maqin te suzuki samuraji

299 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Tet 20:58 Vetura , Gjilan

Suzuki samurai 1.3

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Suzuki SJ Samurai | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione