Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Suzuki | SX4

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Suzuki SX4 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 07:54 Shitorja Vetura , Gjilan

Suzuki SX4 2.0 TDI 4x4 2013����

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Mar 18:07 Vetura , Prishtinë

Shitet Suzuki SX4

7 500 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Tet 21:27 Vetura , Prishtinë

SUZUKI SX4 1.6 DIZEL VITI 2010

4 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Maj 21:10 Vetura , Viti

Suzuki SX4

6 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Pri 08:41 Vetura , Prishtinë

Suziku Sx4, 1.9 dizel, viti 2009

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Mar 23:58 Vetura , Prishtinë

Suziku Sx4, 1.9 dizel, viti 2009

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
11 Mar 01:34 Vetura , Prishtinë

Suzuki SX4

7 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Dhj 14:18 Vetura , Klinë

Suzuki samuraj.

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Nën 12:34 Vetura , Lipjan

suzuk vitara

2 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Nën 00:57 Vetura , Prizren

4x4

Viti: 1994
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Tet 21:43 Vetura , Prishtinë

Shitet ndrrohet

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Tet 21:39 Vetura , Pejë

Shitet ndrrohet

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Tet 22:07 Vetura , Prizren

4x4

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
19 Tet 22:08 Vetura , Klinë

Shite

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Gush 05:25 Vetura , Prishtinë

Shitet Suzuki SX4

7 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
09 Korr 19:50 Vetura , Prishtinë

Suzuki SX4 4x4

7 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
02 Pri 04:21 Vetura , Gjakovë

Qmimi

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Dhj 07:46 Vetura , Prishtinë

Rent a Car Suzuki Sx4 Automatik 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Dhj 21:41 Vetura , Lipjan

SUZUKI SX4 1.9TDI 4WD 4x4 ME DOGAN

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Nën 20:57 Vetura , Lipjan

Shitet gjipi

900 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Korr 10:37 Vetura , Ferizaj

Suzuki SX4 1.6 VVT 4x4 Klimë, Kukë, Keyless GO

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Maj 06:40 Vetura , Gjakovë

Shitet

3 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Sht 21:25 Vetura , Ferizaj

Suzuki 1.9 dizell viti 2009

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Korr 19:20 Vetura , Prishtinë

Suzuki sx4

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Maj 09:09 Vetura , Gjakovë

Suzuki Sx4

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Maj 16:26 Vetura , Ferizaj

Suzuki sx4 1.9 dizell viti 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Dhj 08:56 Vetura , Prishtinë

suzuki SX4 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Nën 11:53 Vetura , Prishtinë

Suzuki SX4

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
05 Gush 16:58 Vetura , Prishtinë

Veture malore

1 600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
30 Maj 19:03 Vetura , Pejë

Shitet Suzuki SX4

9 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Maj 11:26 Vetura , Prishtinë

Suzuki 4X4 dizel

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 08:55 Vetura , Pejë

Suzuki

800 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Jan 12:23 Vetura , Prishtinë

SUZUKI SX4

5 090 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Dhj 17:12 Vetura , Kastriot

Suzuki

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Tet 23:47 Vetura , Gjilan

Shitet Vitara 4x4

1 700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Tet 20:49 Vetura , Klinë

suzuki 4x4 gjip

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
31 Tet 20:28 Vetura , Klinë

suzuki 4x4 gjip

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Tet 12:07 Vetura , Burim

Vetur

1 700 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Gush 22:24 Vetura , Pejë

Suzuki sx4

7 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Korr 13:06 Vetura , Gjilan

Suzuk

Viti: 1983
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Pri 13:28 Vetura , Skenderaj

Xhip Suzuki 4*4

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Shk 08:41 Vetura , Pejë

Suzuki

Viti: 1986
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Sht 16:45 Vetura , Prishtinë

Shitet Suzuki SX4, Viti 2012

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
14 Gush 16:51 Vetura , Gjilan

Suzuki SX4, 4WD

9 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Gush 08:51 Vetura , Prizren

Suzuku SX4, 2009

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Suzuki SX4 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione