Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Suzuki | Vitara

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Suzuki Vitara | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

21 Mar 11:26 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura Suzuki

20 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Mar 21:24 Vetura , Klinë

Suzuki Vitara

650 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 16:48 Vetura , Pejë

Shes ndrroj suzuki grand vitara 2.0 dizell rks 1 vit

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Mar 20:24 Vetura , Pejë

Shitet suzuki vitara 1.6 16v

5 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
05 Mar 22:47 Vetura , Burim

Shes pjes per suzuki vitara 1.6 benzin

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Mar 14:15 Vetura , Prishtinë

Xhip-Suzuki-Vitara në gjendje shumë të rregullt!

16 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
18 Shk 19:01 Vetura , Prizren

Shitet SUZUKI VITARA

17 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
15 Shk 22:31 Vetura , Mitrovicë

Vitara x90 , viti 96 ,

3 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Shk 13:48 Vetura , Pejë

Suzuki Grand Vitara

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Jan 16:00 Vetura , Zubin Potok

Vitara

850 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Jan 14:35 Vetura , Gjilan

suzuki vitara

2 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Jan 17:09 Vetura , Prizren

Suzuki Vitara

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
15 Jan 23:12 Vetura , Prishtinë

Shitet suzuki vitara

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Jan 23:42 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet

19 990 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Jan 00:39 Vetura , Viti

Suzuki

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Dhj 20:25 Vetura , Burim

Shitet

5 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Dhj 20:19 Vetura , Prishtinë

Suzuki Vitara extra

5 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
15 Dhj 23:47 Vetura , Skenderaj

Suzuki Vitara

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Dhj 13:55 Vetura , Deçan

Suzuki Vitara

5 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Nën 06:45 Vetura , Pejë

suzuki grand vitara motorr menjaq per shitje

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Tet 17:44 Vetura , Prishtinë

Suzuki Vitara 2019

18 200 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
14 Tet 13:52 Vetura , Prishtinë

Suzuki vitara offroad 4x4 1.9 dizel

6 400 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
12 Tet 18:38 Vetura , Prishtinë

Suzuki vitara offroad 4x4 dizel

6 400 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
11 Gush 10:59 Vetura , Mitrovicë

Suzuki vitara

4 680 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
04 Gush 23:44 Vetura , Prizren

Suzuki Vitara 1.6 4x4

2 900 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Korr 23:05 Vetura , Burim

Shitet suzuki 1.6 benzins 16v

Viti: 1994
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
26 Korr 14:03 Vetura , Viti

Shitet Suzuki Vitara 4x4 1.6 fuel injection

5 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Qer 15:47 Vetura , Skenderaj

Suzuki Vitara

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Qer 14:03 Vetura , Prizren

Vitara

3 400 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
13 Qer 13:48 Vetura , Prizren

Vitara

3 600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
13 Qer 12:13 Vetura , Prizren

Vetura

3 699 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
26 Maj 13:17 Vetura , Prizren

Shitet suzuki

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 22:11 Vetura , Burim

Shes motor per suzuki 1.6 benzin

2 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
17 Maj 13:59 Vetura , Burim

Shes gjipin suzuki vitara 1.6 benzin per pjes

1 EUR Price Reduced

08 Maj 09:56 Vetura , Ferizaj

Shitet

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 23:57 Vetura , Dragash

Suzuki

10 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Pri 21:17 Vetura , Pejë

shitet suzuki vitara 4x4 ne gjendje shume te mire

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Pri 01:06 Vetura , Pejë

Shitet Gjipi Suzuki

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Pri 21:52 Vetura , Gjilan

Suzuki Vitara

Viti: 1994
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Pri 15:25 Vetura , Burim

Susuki Vitara OFFROAD

4 600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Mar 13:42 Vetura , Ferizaj

Shes Gjip Suzuki

2 899 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 16:50 Vetura , Prishtinë

Shitet SUZUKI VITARA

16 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
07 Mar 12:16 Vetura , Therandë

Suzuki Vitara

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Shk 17:39 Vetura , Prishtinë

Shitet SUZUKI VITARA

16 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
02 Shk 12:12 Vetura , Prizren

Shitet Suzuki Grand Vitara

5 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 11:59 Vetura , Dardanë

SUZUKI VITARA

3 100 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Jan 23:25 Vetura , Ferizaj

Shitet suzuki vitara 2.4 dizel me motor toyota land cruser

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Jan 09:52 Vetura , Prishtinë

Suzuki Vitara Offroad 4X4 Cabrio

6 950 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Jan 09:09 Vetura , Lipjan

Qmimi 4999€ Suzuki Grand Vitara 2.0 Benxin 4x4 Viti 2007 Rks

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Jan 20:07 Vetura , Prizren

Suzuki vitara

Viti: 1989
Kilometrazha: 65 000 - 69 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Suzuki Vitara | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione