Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Suzuki | Wagon R+

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Suzuki Wagon R+ | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

18 Jan 14:47 Vetura , Gjakovë

Shitet Suzuki wagon R+ boj ndrim

16 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Gush 11:31 Vetura , Prishtinë

Suzuki Vagon 1.0 Benzin Viti 2000 Rks 25-04-2023

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Gush 15:03 Vetura , Lipjan

shtiet Vetura

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 08:59 Vetura , Ferizaj

Suzuki Wagon R+

950 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Pri 09:09 Vetura , Ferizaj

Suzuki Wagon R+

950 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Pri 10:06 Vetura , Ferizaj

Suzuki Wagon R+

950 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Pri 09:31 Vetura , Ferizaj

Suzuki Wagon R+

950 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Pri 13:15 Vetura , Ferizaj

Suzuki Wagon R+

950 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Pri 09:36 Vetura , Ferizaj

Suzuki Wagon R+

950 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Pri 14:21 Vetura , Ferizaj

Suzuki Wagon R+

950 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Pri 13:59 Vetura , Ferizaj

Urgjent Suzuki wagon R+

950 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Mar 14:20 Vetura , Ferizaj

Suzuki Wagon R+

1 150 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Mar 13:34 Vetura , Ferizaj

Suzuki Wagon R+

1 150 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Mar 13:37 Vetura , Ferizaj

Suzuki Wagon R+ 1.3 benz

1 150 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 08:38 Vetura , Ferizaj

Suzuki Wagon R+ 1.3 benz

1 150 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Mar 09:36 Vetura , Ferizaj

Suzuki Wagon R+ 1.3 benz

1 250 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Mar 23:19 Vetura , Ferizaj

Suzuki Wagon R+

1 250 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Mar 08:38 Vetura , Ferizaj

Suzuki WagonR+

1 250 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Mar 17:25 Vetura , Ferizaj

Suzuki Wagon R+ 1.3 benz

1 250 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Mar 09:26 Vetura , Ferizaj

Suzuki wagon R+

1 250 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Mar 09:02 Vetura , Ferizaj

Suzuki wagon R+ 1.3benz

1 250 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Shk 16:43 Vetura , Ferizaj

Suzuki wagon R+

1 250 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Shk 09:40 Vetura , Ferizaj

Suzuki wagon R+

1 250 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Shk 10:24 Vetura , Ferizaj

Suzuki wagon R+

1 250 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Shk 13:31 Vetura , Ferizaj

Suzuki wagon R+

1 250 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Shk 14:43 Vetura , Ferizaj

Suzuki Wagon R+ 1.3 benz

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Shk 15:09 Vetura , Ferizaj

Suzuki wagon R+

1 250 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Shk 15:33 Vetura , Ferizaj

Suzuki wagon R+

1 250 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Shk 14:12 Vetura , Ferizaj

Suzuki wagon R+ benz.

1 250 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Shk 08:33 Vetura , Ferizaj

Suzuki wagon R+ 1.3 benz

1 250 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Shk 10:45 Vetura , Ferizaj

Suzuki wagon R+ 1.3 benz vp.1999

1 250 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Gush 12:02 Vetura , Prizren

Suzuki wagonR

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Qer 11:48 Vetura , Ferizaj

Suzuki wagon R+ 1.2 benz regj.janar 2022-ndrrim

1 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Qer 19:35 Vetura , Ferizaj

Shitet Suzuki 1.2 ose ndrrim me passat(2001-2004) shtoj pare

1 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Qer 23:01 Vetura , Ferizaj

Shes Suzuki 1.2 benz ndrrim me passat 2001-2004 shtoj leke.

1 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Qer 13:40 Vetura , Ferizaj

Suzuki 1.2 regj.janar 2022 ndrrim me passat(2001-2004)

1 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Maj 22:29 Vetura , Ferizaj

Suzuki wagon R+ 1.2 benz vp.1999 regj.janar 2022

1 250 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Maj 14:08 Vetura , Ferizaj

Suzuki Wagon R+ 1.2 benz vp.1999 regj.janar 2022

1 250 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Maj 19:07 Vetura , Ferizaj

Suzuki Wagon R+ 1.2 benz vp.1999 regj.janar 2022

1 250 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Maj 14:48 Vetura , Ferizaj

Suzuki Wagon R+ 1.2 benz regj.janar 2022

1 250 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Maj 09:47 Vetura , Ferizaj

Suzuki Wagon R+ 1.2 benz regj.janar 2022

1 250 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Maj 20:11 Vetura , Ferizaj

Suzuki Wagon R+ 1.2 benz regj.janar 2022

1 250 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Pri 11:47 Vetura , Ferizaj

Shitet Suzuki wagon R+ 1.2 benz regj.janar 2022

1 250 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Pri 18:17 Vetura , Ferizaj

Suzuki Wagon R+ 1.2 benz regj.janar 2022

1 250 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Pri 14:28 Vetura , Ferizaj

Suzuki Wagon R+

1 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Mar 18:55 Vetura , Ferizaj

Shitet Suzuki Wagon R+ regj.janar 2022

1 250 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Mar 12:46 Vetura , Ferizaj

Suzuki Wagon R+ regj.janar 2022

1 250 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Mar 15:42 Vetura , Ferizaj

Suzuki Wagon R+ 1.3 benz regj.janar 2022

1 250 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Mar 14:42 Vetura , Ferizaj

Suzuki Wagon R+ 1.3 benz regj.janar 2022

1 250 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Mar 15:01 Vetura , Ferizaj

Suzuki Wagon R+ 1.3 benz regj. janar 2022

1 250 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Suzuki Wagon R+ | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione