Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Tata Të gjitha në Kosovë

Indica , 32
Indigo , 1
Nano , 1
Safari , 14
Sumo , 1
Telcoline , 10
Xenon , 9

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Tata | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:34 Vetura , Prishtinë

Urgjent - Tata Indiga Vista 1.3 Dizell Jtd Viti 2014 Rks

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 18:53 Vetura , Ferizaj

Tata Safari 4x4

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Pri 23:40 Vetura , Klinë

shes tata

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Mar 22:14 Vetura , Ferizaj

TATA GJIP

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Jan 02:14 Vetura , Prizren

Gjip tata safari

3 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Dhj 22:22 Vetura , Skenderaj

Shitet tata vista

2 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Dhj 06:52 Vetura , Prizren

TATA TELCOLINE 4WD 2.0 TDI

2 499 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
12 Dhj 12:07 Vetura , Prizren

TATA TELCOLINE 4WD 2.0 TDI

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
12 Dhj 12:02 Vetura , Prizren

TATA TELCOLINE 4WD 2.0 TDI

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
27 Nën 16:48 Vetura , Pejë

Tata Indica 1.4 Dizell 2014 viti I prodhimit (RKS)

3 780 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Nën 17:21 Vetura , Prizren

Shitet Gjip TATA SAFARI

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Nën 21:15 Vetura , Besianë

Tata

Viti: 2003
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
29 Sht 11:54 Vetura , Pejë

2011 Rks

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 01:18 Vetura , Gjilan

Shitet vetura

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Pri 23:23 Vetura , Gjilan

Shitet ndrrohet tata vp 2011 1.4 benxin

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 23:54 Vetura , Gjakovë

Tatta

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Mar 23:54 Vetura , Gjakovë

Tatta

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Mar 23:54 Vetura , Gjakovë

Tatta

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Mar 13:34 Vetura , Gjakovë

Tatta

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Jan 11:21 Vetura , Gjilan

Shitet gjipi

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Dhj 13:09 Vetura , Rahovec

Tafe 42 di

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Nën 11:30 Vetura , Drenas

Shitet gjipi per mal

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Nën 21:47 Vetura , Klinë

Shes Xhip Tata telcolino 4x4

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Nën 21:00 Vetura , Klinë

shes Tata telecoline xhipin 4x4

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Nën 19:21 Vetura , Lipjan

Tauran

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Tet 18:58 Vetura , Mitrovicë

Shitet Vetura Indicia Tata

3 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Sht 02:06 Vetura , Mitrovicë

Shess

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Sht 22:56 Vetura , Drenas

Tata OFF ROAD 4x4

3 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Sht 11:16 Vetura , Pejë

shitet gjipi Tata 2.0 Tdi

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
24 Gush 20:44 Vetura , Drenas

xhip 4x4

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Gush 22:23 Vetura , Deçan

shitet gjipi Tata 2.0 Tdi

Viti: 2000
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
03 Gush 19:21 Vetura , Pejë

shitet gjipi Tata 2.0 Tdi

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Gush 00:56 Vetura , Deçan

shitet gjipi 2.0 tdi

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Korr 10:19 Vetura , Gjilan

TATA

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Korr 16:55 Vetura , Prishtinë

SHITET TATA VISTA 1.3 JTD DISEL VITI 2016 RKS VETEM 70 MIJ

4 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
15 Qer 11:14 Vetura , Malishevë

Biciklet nga CH

150 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Qer 22:58 Vetura , Deçan

Shitet tata

1 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
31 Maj 21:55 Vetura , Shtime

Shitet , ndrrohet TATA XENON 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Maj 23:21 Vetura , Burim

Gjyp

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Mar 11:34 Vetura , Viti

Tata Yoda Duble Cab.

11 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Jan 20:17 Vetura , Lipjan

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Dhj 15:03 Vetura , Deçan

Shes tata 2.2 tdi 4x4

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Dhj 00:20 Vetura , Pejë

\\\Shes TATA indica Vista (QUADRAJET) me dogan 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Nën 19:09 Vetura , Gjilan

Shitet Golf 4 1.9 Dizell

2 200 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Nën 22:54 Vetura , Pejë

\\\Shes (Urgjent)TATA indica Vista (QUADRAJET) me dogan 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Tet 17:08 Vetura , Pejë

��Shes TATA indica Vista (QUADRAJET) me dogan 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Tet 18:33 Vetura , Pejë

Shes TATA indica Vista (QUADRAJET) me dogan 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Sht 16:01 Vetura , Prishtinë

shitet tata

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Sht 15:08 Vetura , Prishtinë

shitet tata 2011

3 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Tata | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione