Golf 5 | Therandë | Makina | Vetura

Opel , 5
BMW , 5
Audi , 5
Renault , 3
Seat , 1
Kia , 1
Škoda , 1
Rover , 1
Peugeot , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 5,kategori Vetura,ose vendndodhje Therandë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 5 Të gjitha | Vetura | Therandë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 20:17 ,

AUTO..24 BLEJM VETURA NGA GJERMANIA DEFEKT AKSIDENT

Histora e veturës

12 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:13 ,

Golf 5

Histora e veturës

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Korr 23:11 ,

Golf 7 1.6tdi

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Korr 17:56 ,

Golf 4 1.9

Histora e veturës

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Korr 11:05 ,

BLEJM VETURA DEFEKT APO QE NUK I PERDORNI VW BMW

Histora e veturës

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Qer 09:04 ,

Golf

Histora e veturës

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 11:39 ,

Pjese per Skoda Octavia 19tdI ,golf4 1.6B,1.9tdI

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Qer 11:37 ,

Pjes per golf 4 1.6 SR

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 11:36 ,

Pjes per Opel Vektra C 2004

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 11:32 ,

Pjes Per Audi A4 2.5

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 11:27 ,

Pjes per A Klas 140b

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Qer 11:26 ,

Pjes per Golf 4 1.9 Sdi 2004

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 11:25 ,

PJES PER ZAFIRA 2.2 benzin//2.0Dti

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Qer 11:24 ,

Pjes per Reno Espace 2005

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 11:21 ,

Pjes Per polo 1.4 16V 2000

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Qer 12:15 ,

Shitet Golf 5 4motion

Histora e veturës

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Qer 20:40 ,

Shitet Golf 5 4motion

Histora e veturës

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Pri 00:51 ,

golf 5

Histora e veturës

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 03:42 ,

Shes golf 5

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 20:51 ,

Golf MK3 1.8 Benzin

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 13:54 ,

Golf MK3 1.8 Benzin

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 23:09 ,

Golf 5

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Shk 18:22 ,

Shes Golf 5

Histora e veturës

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Shk 14:57 ,

Shitet

Histora e veturës

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Jan 15:22 ,

Shitet Vetura Golf 5 1.9 disel ne gjendje te rregullt

Histora e veturës

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Jan 07:50 ,

Bmw

Histora e veturës

8 500 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Dhj 22:05 ,

Shiten komplet per golf 5 ose veq

Histora e veturës

95 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Dhj 18:06 ,

Shitet Paisja per golf 5

Histora e veturës

30 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Nën 13:34 ,

Golf 5 1.9 TDI R line

Histora e veturës

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 19:12 ,

Golf 5 2.0 Automatik DSG

Histora e veturës

6 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 19:50 ,

Golf 5 2.0 Automatik DSG

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 17:03 ,

Golf 5

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Tet 11:15 ,

Shiten Karrikat per Golf 5

Histora e veturës

45 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Tet 20:38 ,

Land Rover Freelander

Histora e veturës

4 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Sht 11:14 ,

golf 5 1.9 tdi 6 shpejtsi

Histora e veturës

6 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Sht 18:46 ,

Shes Golf 5

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Gush 15:16 ,

Shitet

Histora e veturës

5 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
24 Korr 22:15 ,

Ofert lir e mir

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Korr 07:48 ,

Shitet golf 5

Histora e veturës

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Korr 17:49 ,

Golf 5

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 12:56 ,

Shitet

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Korr 15:26 ,

Golf 5 1.9 dizel me klim

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 11:53 ,

Golf 5 1.9TDI

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Qer 18:56 ,

Golf 5 1.9 TDI

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Qer 21:46 ,

Urgjent fellne me goma per vw R15

Histora e veturës

150 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Maj 21:51 ,

Golf 5

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 5 | Të gjitha | Vetura | Therandë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione