Motorr | Therandë | Makina | Vetura

Opel , 35
BMW , 12
Renault , 6
Peugeot , 5
Audi , 5
Nissan , 2
Toyota , 2
Suzuki , 2
Škoda , 2
Fiat , 2
Ford , 2
Jeep , 2
Daihatsu , 2
Mazda , 1
Seat , 1
Kia , 1
Hyundai , 1
Rover , 1
Volvo , 1
Daewoo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Motorr ,kategori Vetura,ose vendndodhje Therandë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Motorr Të gjitha | Vetura | Therandë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 08:17 ,

Xhip. Gjip. 4×4. Vetur Landrover . Dizel 2.0. Klim

1 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:13 ,

Motorr 150cc Alpine

1 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:11 ,

Opell combo pikap caddy cady me klim 1.7 Dti

1 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:08 ,

golf 3 tdi

650 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Maj 09:34 ,

Nissan Terrano 3.0 TURBO

Viti: 1996
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
27 Maj 14:47 ,

Opel Astra G

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Maj 21:29 ,

3300

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Maj 22:56 ,

Mercedes E 270

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
26 Pri 10:13 ,

SHITET KOMBI T4 me 9 ulse 1900

1 900 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
20 Pri 08:14 ,

Opel corsa 1.5 turbo

2 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
19 Pri 18:59 ,

Opel Astra

1 150 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 21:41 ,

SHITET KOMBI T4 me 9 ulse 2100Euro

2 100 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Mar 13:44 ,

JETTA 1.6 TURBO DIZELL

1 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 13:57 ,

Kadet 1.6 disel

600 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
15 Mar 04:35 ,

Skoda Fabia 1.6 TDI 2010

5 750 EUR

14 Mar 17:14 ,

Skoda Fabia 1.6 TDI 2010

5 750 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Mar 13:19 ,

Audi a6 SLINE

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Shk 23:26 ,

Audi a6 sline

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 13:02 ,

Passat 1.9

1 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Jan 19:33 ,

Shitet ose ndrrohet peugot106

450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Jan 22:07 ,

Shitet

4 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
11 Jan 09:25 ,

Opel campo

4 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Dhj 14:21 ,

Shes Polo 1.4 TDI

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Dhj 06:47 ,

Touran

1 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Dhj 22:47 ,

Opel Corsa C 2006 Diesel

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Dhj 20:25 ,

Shitet ose ndrrohet opel calibra

800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Nën 22:18 ,

Opel Corsa C 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Nën 21:11 ,

Opel Korsa 1.4

1 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Tet 21:21 ,

wv golf

1 200 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Tet 18:25 ,

Opel Kadett Coupe

450 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Tet 10:36 ,

motorr golf 4

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Tet 10:36 ,

motorr 2.2cdi automatik

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Tet 10:11 ,

Shitet urgjent vektra 1.8 benzin

650 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Sht 22:47 ,

Shitet Mercedes Benz S400

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Sht 16:51 ,

Opel astra

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Korr 10:44 ,

Bmw e39

2 700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Korr 22:32 ,

Bmw e39

2 700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Korr 22:32 ,

Bmw e39

2 700 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Qer 11:22 ,

Bmw 320d

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Qer 09:59 ,

Toyota 4 runer 2.5

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 11:04 ,

Motorr mitsubish 2.5

600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 21:30 ,

Shitet Pezho 1.8 Benzin

420 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Pri 21:21 ,

Shitet Pezho 1.8 Benzin

420 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Pri 18:18 ,

Golf2 1.6dizell

600 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Mar 12:58 ,

Shes GOLF 5

5 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 19:09 ,

Kerkoj motor per golf 3

Viti: 1992
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
11 Mar 18:37 ,

Audi Q7 3.0 -2008 full opsion - mundsi ndrrimi

12 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Motorr | Të gjitha | Vetura | Therandë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione