jetta | Therandë | Makina | Vetura

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe jetta,kategori Vetura,ose vendndodhje Therandë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj jetta Të gjitha | Vetura | Therandë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

30 Mar 13:44 ,

JETTA 1.6 TURBO DIZELL

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Shk 18:27 ,

shitet ndrrohet

Histora e veturës

799 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Dhj 21:21 ,

Shitet

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 23:57 ,

wv jetta 1.6 dizell

Histora e veturës

950 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
28 Dhj 18:56 ,

USHITTT FLM MERRJEP

Histora e veturës

480 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Sht 18:36 ,

Jetta

Histora e veturës

450 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Pri 11:03 ,

shiten dy vetura pezho106 ww jetta

Histora e veturës

900 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Mar 17:01 ,

shitet wv jetta 1.6benxin baj edhe ndrrim

Histora e veturës

450 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Mar 12:09 ,

VW Jetta

Histora e veturës

950 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Shk 07:17 ,

Shes VW JETTA

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Dhj 21:27 ,

VW Jetta 1.9 tdi

Histora e veturës

850 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Tet 14:27 ,

Jetta

Histora e veturës

450 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Sht 18:43 ,

Volkswagen Jetta Turbo Diesel 1.6

Histora e veturës

320 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Mar 15:13 ,

Vw

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Mar 13:17 ,

Shitet VW Jetta 1.6 Diesel

Histora e veturës

500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Tet 17:03 ,

Jetta

Histora e veturës

550 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Mar 11:58 ,

ww jetta

Histora e veturës

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Shk 16:52 ,

Shitet

Histora e veturës

950 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Shk 08:35 ,

VW Jetta -88

Histora e veturës

2 100 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Shk 17:00 ,

Jetta 1.6 benzin

Histora e veturës

450 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 19:41 ,

Vw Jetta

Histora e veturës

900 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Dhj 14:55 ,

JETTA 2.5

Histora e veturës

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Dhj 20:22 ,

Jetta 2.5

Histora e veturës

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj jetta | Të gjitha | Vetura | Therandë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione