mercedes | Therandë | Makina | Vetura

Opel , 8
BMW , 7
Audi , 5
Ford , 4
Seat , 3
Fiat , 3
Renault , 3
Chevrolet , 3
Chrysler , 2
Jaguar , 2
Nissan , 1
Toyota , 1
Kia , 1
Škoda , 1
Acura , 1
Daihatsu , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe mercedes,kategori Vetura,ose vendndodhje Therandë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj mercedes Të gjitha | Vetura | Therandë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 13:48 ,

Shitet Mercedes 250

Histora e veturës

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 09:11 ,

Mercedes benz E220

Histora e veturës

1 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Korr 10:26 ,

Amarok 2.0 TDI BiTurbo-2014

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Korr 08:57 ,

Shitet Mercedes c220

Histora e veturës

2 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 16:31 ,

AUTO..24 BLEJM VETURA NGA GJERMANIA DEFEKT AKSIDENT

Histora e veturës

12 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Korr 21:13 ,

Mercedes 190

Histora e veturës

900 EUR Price Reduced

Viti: 1985
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Korr 12:15 Shitorja ,

Mercedes e-class 220 cdi 2017

Histora e veturës

23 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Korr 12:14 Shitorja ,

Mercedes a160

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Korr 12:14 Shitorja ,

Mercedes ml350

Histora e veturës

24 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Korr 19:59 ,

BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN

Histora e veturës

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Korr 19:55 ,

BLEJM VETURA BMW AUDI MERCEDES OPEL DEFEKT

Histora e veturës

13 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Korr 19:51 ,

BLEJM VETURA DEFEKT APO QE NUK I PERDORNI VW BMW

Histora e veturës

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Korr 16:16 ,

Mercedes Benz

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Korr 08:58 ,

Mercedes ML 350 Diesel. BlueTEC

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Korr 19:50 ,

Mercedes Benz Old Timer

Histora e veturës

7 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Korr 19:42 ,

CLA 200 Mercedes Benz

Histora e veturës

19 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
19 Korr 13:45 ,

Mercedes e220 cdi facelift

Histora e veturës

16 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Korr 11:11 ,

Shes Mercedes-Benz E220

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Korr 17:36 ,

Mercedes i mbajtur mir

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 16:22 ,

Mercedes 312

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 11:39 ,

Pjese per Skoda Octavia 19tdI ,golf4 1.6B,1.9tdI

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Qer 11:37 ,

Pjes per golf 4 1.6 SR

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 11:36 ,

Pjes per Opel Vektra C 2004

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 11:32 ,

Pjes Per Audi A4 2.5

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 11:27 ,

Pjes per A Klas 140b

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Qer 11:26 ,

Pjes per Golf 4 1.9 Sdi 2004

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 11:25 ,

PJES PER ZAFIRA 2.2 benzin//2.0Dti

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Qer 11:24 ,

Pjes per Reno Espace 2005

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 11:21 ,

Pjes Per polo 1.4 16V 2000

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Qer 12:32 ,

Mercedes E-Clas Avangard 2003

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 10:47 ,

SHITET Mercedes Vito 111 CDI

Histora e veturës

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 08:38 ,

Mercedes ML 320 - 1 vit RKS

Histora e veturës

3 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Qer 13:41 ,

Mercedes-Benz E 220 d

Histora e veturës

30 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
01 Qer 03:53 ,

mercedes

Histora e veturës

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Qer 00:01 ,

Shitet

Histora e veturës

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Maj 19:50 ,

Daihatsu rocky 2.8 turbo dizel

Histora e veturës

3 900 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Maj 08:58 ,

Mercedes ML 400 cdi V8

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 08:32 ,

Nissan Primera 174000 Km Klim funksionale

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Maj 09:24 ,

Mercedes-Benz G300 1991

Histora e veturës

Viti: 1991
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Maj 21:29 ,

3300

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Maj 22:56 ,

Mercedes E 270

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Maj 16:38 ,

Mercedes vaneo

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Maj 19:03 ,

Mercedes benz CLA 220

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
28 Pri 12:52 ,

Shitet mercedes 200 1986

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 22:24 ,

Mercedes-Benz 250d

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 20:48 ,

Shitet Mercedes-benz

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj mercedes | Të gjitha | Vetura | Therandë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione