polo | Therandë | Makina | Vetura

Opel , 3
BMW , 1
Škoda , 1
Acura , 1
Peugeot , 1
Renault , 1
Audi , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe polo,kategori Vetura,ose vendndodhje Therandë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj polo Të gjitha | Vetura | Therandë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

16 Korr 16:02 ,

Polo 1.2

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 11:39 ,

Pjese per Skoda Octavia 19tdI ,golf4 1.6B,1.9tdI

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Qer 11:37 ,

Pjes per golf 4 1.6 SR

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 11:36 ,

Pjes per Opel Vektra C 2004

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 11:32 ,

Pjes Per Audi A4 2.5

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 11:27 ,

Pjes per A Klas 140b

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Qer 11:26 ,

Pjes per Golf 4 1.9 Sdi 2004

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 11:25 ,

PJES PER ZAFIRA 2.2 benzin//2.0Dti

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Qer 11:24 ,

Pjes per Reno Espace 2005

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 11:21 ,

Pjes Per polo 1.4 16V 2000

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Qer 23:13 ,

VW Polo 1.9 TDI

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Shk 19:29 ,

Polo

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Jan 23:28 ,

Shitet Bejm edhe Ndrrim

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Jan 13:34 ,

Ndrrohet

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Dhj 14:21 ,

Shes Polo 1.4 TDI

Histora e veturës

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Tet 18:31 ,

Shitet sipas marrëveshjes!

Histora e veturës

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Korr 11:48 ,

VW Polo 2001

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 11:50 ,

Polo

Histora e veturës

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Maj 13:12 ,

Shitet VW POLO, Viti-2001

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Pri 16:23 ,

Shes

Histora e veturës

12 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Shk 18:56 ,

Shitet polo

Histora e veturës

500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Shk 21:18 ,

Polo

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Shk 06:30 ,

Polo 1.4 2008

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 16:00 ,

POLO 1.4

Histora e veturës

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 16:00 ,

POLO 1.4

Histora e veturës

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Dhj 19:59 ,

Polo

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Dhj 19:25 ,

Polo 1.4 TDI Dizel

Histora e veturës

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Tet 20:46 ,

Polo 1.4 benzin

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Gush 21:09 ,

Golf 4 td-i tkuqe 2003

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 21:05 ,

VW Polo

Histora e veturës

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
28 Qer 23:43 ,

VW Polo tdi

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Qer 21:48 ,

VW POLO 1.9 TDI

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Qer 17:56 ,

Polo 1.9 tdi

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Qer 00:46 ,

Polo

Histora e veturës

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Qer 00:34 ,

Pollo2008

Histora e veturës

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Qer 19:15 ,

Vw polo

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 11:42 ,

Pollo

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Pri 17:58 ,

Urgjent Fellne 17” per golf IV

Histora e veturës

290 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Shk 18:40 ,

Shes Mercedes Aclas 170

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Dhj 14:28 ,

Shitet vetura VW Polo 1.6

Histora e veturës

5 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Dhj 15:47 ,

Wolkswagen Polo

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Nën 16:56 ,

ushitttt flm merjep

Histora e veturës

495 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Maj 12:28 ,

Shes veturen Polo

Histora e veturës

700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
17 Maj 14:35 ,

Shes makinen

Histora e veturës

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Maj 08:15 ,

shiten dy vetura ww polo dhe wv gjeta

Histora e veturës

800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Pri 14:33 ,

Shitet ose ndrrohet polo 1.3benxin

Histora e veturës

430 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj polo | Të gjitha | Vetura | Therandë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Polo Polo Polo Polo Polo Polo Polo polo Polo Polo

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione