Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Toyota | Auris

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | Toyota Auris | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 20:35 ,

TOYOTA AURIS

8 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Pri 09:36 ,

Toyota Auris

1 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
03 Pri 09:36 ,

Vetura Toyota Auris

1 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
25 Mar 18:37 ,

Toyota Auris

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 18:37 ,

Toyota Auris 1.4 D4D

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Mar 07:32 ,

Pjes per Toyota Auris

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Shk 21:12 ,

Shitet Toyota auris 2.0 dizel

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Shk 09:44 ,

Shitet Toyota Auris 1.3 b

7 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Shk 21:18 ,

Toyota Auris 1.8 benzin Hibrid

16 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
24 Jan 22:09 ,

Toyota Auris

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Dhj 20:20 ,

Toyota auris hybrid

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Dhj 15:39 ,

Toyota auris 2009 1.4 nafte

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Tet 10:03 ,

Toyota Auris 2.0 D4D Linea Luna

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 07:10 ,

Toyota Auris 2014

4 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
02 Sht 16:56 ,

Toyta Auris 2.0 diesel 4D

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Sht 03:51 ,

Toyta Auris 2.0 diesel 4D

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Sht 18:38 ,

Toyta 2.0 diesel 4D

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Qer 14:09 ,

Toyota Auris dizel 2010

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Maj 09:15 ,

Toyota auris

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Maj 18:45 ,

Toyota nafte vetm per pjes

111 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Shk 08:36 ,

shiter vetura

1 300 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Shk 18:51 ,

Toyouta auris 2.0

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Jan 18:06 ,

Shitet tojoyta 1.3

1 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Nën 15:42 ,

toyota

6 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Nën 11:09 ,

Toyota auris dizel 2007

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Nën 22:18 ,

Shes Toyota Auris 2.0 dizel 2008

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 10:22 ,

Toyota auris

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Sht 09:48 ,

Shitet Toyota auris 1.6 benzin automatik

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
27 Korr 14:15 ,

Toyota AURIS D4D

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Korr 11:11 ,

Kompresor klime

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Qer 17:07 ,

Toyota auris 2010 Automatike

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Maj 21:23 ,

Shitet toyota auris

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Maj 00:50 ,

Shitet toyota auris

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Pri 00:04 ,

Toyota Auris 2008mundesi ndrrimi me vetur per 7 pr

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Pri 20:44 ,

toyota

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Pri 21:21 ,

Toyota auris 2003 1.0 benzine

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 20:40 ,

Toyota

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Jan 13:34 ,

Toyota Auris

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Dhj 12:25 ,

Urgjent Toyota jaris 980 cubik ks me 1 vit

3 100 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Dhj 12:13 ,

Toyota Auris

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
27 Nën 09:37 ,

Toyota Auris Luna 1.6, VVTi - 55600 km

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
22 Nën 08:12 ,

Toyota auris

7 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Tet 08:31 ,

Shitet Toyota

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Qer 11:41 ,

Toyota Auris

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Qer 17:43 ,

Toyota

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Maj 10:16 ,

Toyota

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Pri 21:27 ,

toyota auris 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Dhj 11:46 ,

toyota shitet

Viti: 2007
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
24 Nën 13:11 ,

Shitet vetura

Viti: 2007
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
09 Dhj 13:55 ,

Toyota Auris ( automatike)

7 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Toyota Auris | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione