Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Toyota | Avensis

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Toyota Avensis | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

17 Mar 11:02 Vetura , Prishtinë

Toyota avensis ne gjendje perfekte

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
25 Shk 18:42 Vetura , Ferizaj

Toyota avensis

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Shk 20:01 Vetura , Lipjan

tojota avensis

2 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Dhj 18:37 Vetura , Prishtinë

Toyota Avansies

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Dhj 17:43 Vetura , Fushë Kosovë

Toyota Avansis

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Dhj 22:28 Vetura , Prishtinë

Toyota Avansies

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Nën 17:55 Vetura , Mitrovicë

Shitet toyota

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Sht 07:17 Vetura , Gjilan

Toyota Avensis

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Gush 00:32 Vetura , Prishtinë

Makine me targa angleze toyota avensis 2.2

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Korr 15:31 Vetura , Deçan

Toyota avasis

6 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Qer 21:33 Vetura , Lipjan

Toyota

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Maj 08:02 Vetura , Lipjan

Toyota

Viti: 2003
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
06 Maj 19:51 Vetura , Lipjan

Pjes per Toyota Avensis 2.0 dizel

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Maj 19:24 Vetura , Viti

toyot

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Mar 17:16 Vetura , Besianë

Shes Toyota Avensis

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 23:37 Vetura , Prishtinë

Shes Toyota Avensis

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 16:18 Vetura , Lipjan

Pjes per Toyota Avensis 2.0 dizel

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Mar 07:32 Vetura , Prishtinë

Pjese per toyota avensis

1 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Mar 16:23 Vetura , Prishtinë

Shes Toyota Avensis

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 23:22 Vetura , Lipjan

Pjes per Toyota Avensis 2.0 dizel

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Shk 17:33 Vetura , Viti

toyota avensis 2.0 disel

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
05 Nën 17:57 Vetura , Prishtinë

toyota

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Nën 10:07 Vetura , Deçan

Toyota

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Tet 13:56 Vetura , Viti

Toyota avensis disel d4d

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Sht 13:53 Vetura , Ferizaj

Toyota avensis 2.0 d4d

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Sht 16:48 Vetura , Ferizaj

toyota avensis 2.0

5 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 10:15 Vetura , Ferizaj

TOYOTA AVENSIS 2.0

5 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Gush 13:15 Vetura , Prishtinë

Shitet Toyota Avensis

6 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Qer 19:02 Vetura , Besianë

Toyota Avensis

1 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 11:43 Vetura , Besianë

Toyota Avensis

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 14:39 Vetura , Besianë

Toyota Avensis

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 15:31 Vetura , Besianë

Toyota 2001

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 16:35 Vetura , Prishtinë

Shitet Toyota Avensis 2.0D D4D

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 21:28 Vetura , Gjilan

Toyota avensis D4D 2.0 diesel 1vit rks

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Mar 08:04 Vetura , Mitrovicë

Toyota

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Mar 15:56 Vetura , Prishtinë

Toyota Avensis

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Shk 14:38 Vetura , Prishtinë

Alu-fellne origjinal Toyota Avensis

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Shk 02:33 Vetura , Therandë

Toyota moj edhe ndrrim

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Dhj 13:01 Vetura , Prishtinë

Toyota 2.0diesel

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Nën 22:16 Vetura , Ferizaj

Toyota avensis verso 2.0

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Korr 11:14 Vetura , Gjakovë

Shitet Toyota

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Korr 11:05 Vetura , Gjakovë

Toyota

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Korr 08:39 Vetura , Prishtinë

Toyota Avensis 133mije Km 2005

3 100 EUR Price Reduced

28 Jan 23:12 Vetura , Besianë

Toyota Avensis 2005

4 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Jan 08:14 Vetura , Prishtinë

Toyota Avensis 2005

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Nën 18:17 Vetura , Prishtinë

Toyota Avensis Touring

6 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
17 Gush 02:39 Vetura , Ferizaj

Shitet toyota

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 20:54 Vetura , Pejë

TOYOTA AVENSIS 2.2 FULL OPTION PANORAMA

9 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 12:36 Vetura , Viti

toyota

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Mar 16:59 Vetura , Prishtinë

Toyota avensis 2.0Disel

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Toyota Avensis | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione