Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Toyota | Celicia

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Toyota Celicia | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

17 Korr 19:14 Vetura , Ferizaj

Shes Toyota celica 1.8

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 12:17 Vetura , Ferizaj

Toyota Celica T23

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
27 Pri 14:45 Vetura , Malishevë

Toyota

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Pri 20:19 Vetura , Malishevë

Toyota

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Pri 16:47 Vetura , Malishevë

toyota

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Pri 14:17 Vetura , Malishevë

shitet

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 13:01 Vetura , Malishevë

toyota

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Pri 20:04 Vetura , Malishevë

toyota

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 19:53 Vetura , Deçan

Toyota

1 111 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
14 Dhj 13:23 Vetura , Lipjan

Toyot celika 2.0 16v ka 9 muj rregjistrim

700 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Tet 09:25 Vetura , Gjilan

Shitet komplet ose pjes

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Shk 20:47 Vetura , Prishtinë

Shes Toyota Celica 1.6 Benzin Ngjendje trregullt

750 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Jan 00:23 Vetura , Gjakovë

Shitet Toyota Celica-2002

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Nën 11:20 Vetura , Kastriot

Toyota 2.0 GT-i 16

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Nën 20:17 Vetura , Viti

Shitet/Ndrrohet Toyota Celica Coupe/RA6 (Oldtimer)

Viti: 1984
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Tet 00:13 Vetura , Lipjan

Shitet toyota celica 2.2 gt

2 450 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Gush 20:11 Vetura , Prizren

shitet nrrohet

Viti: 1990
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
12 Gush 20:03 Vetura , Prizren

shite mrrohet

Viti: 1990
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
11 Gush 10:01 Vetura , Prizren

shitet nrrohet

Viti: 1990
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Gush 07:49 Vetura , Prizren

shitet nrrohet

Viti: 1990
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
02 Gush 08:02 Vetura , Prizren

shitet dhe nrohet

Viti: 1990
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
01 Gush 09:43 Vetura , Prizren

shitet nrrohet

Viti: 1990
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
01 Gush 08:30 Vetura , Prizren

shitet kerri

Viti: 1990
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
31 Korr 08:50 Vetura , Prizren

shitet nrohet

Viti: 1990
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Korr 10:38 Vetura , Prizren

shitet nrrohet

Viti: 1990
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Korr 08:50 Vetura , Prizren

shitet

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Korr 08:17 Vetura , Prizren

shitet

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Korr 08:06 Vetura , Prizren

shitet

Viti: 1990
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
21 Qer 09:40 Vetura , Prizren

shitet vetura

Viti: 1990
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
21 Mar 20:20 Vetura , Gjilan

Toyota celica

1 300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 09:07 Vetura , Deçan

Vetur tyota qelika

Viti: 1992
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
21 Jan 14:45 Vetura , Fushë Kosovë

Vetura ne shitje

900 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Jan 14:31 Vetura , Pejë

Toyota celica

Viti: 1992
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Dhj 21:00 Vetura , Gjakovë

toyota

500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Gush 18:59 Vetura , Ferizaj

teyta

500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 17:34 Vetura , Prizren

Shes Toyota 2.0 benzin

1 350 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Shk 21:40 Vetura , Prishtinë

Blej Trapin Komplet per toyota celica 4x4

Viti: 1992
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Shk 20:31 Vetura , Prishtinë

toyota celica

2 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Jan 10:20 Vetura , Mitrovicë

shes toyota celica ka denim 2 vjet e kater muj

700 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Nën 21:57 Vetura , Gjilan

shitet

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Nën 18:02 Vetura , Prishtinë

Toyota ere 130.000 tkalune ere 1.4 dizel

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Sht 21:50 Vetura , Mitrovicë

u shitttt

499 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Sht 20:07 Vetura , Gjilan

Shitet vetura

1 300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Gush 19:16 Vetura , Gjilan

Shitet vetura

1 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Korr 14:50 Vetura , Prizren

toyota celica

1 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Qer 23:47 Vetura , Prishtinë

Racing 260 hp

3 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
13 Qer 23:47 Vetura , Prishtinë

Racing 260 hp

3 500 EUR

13 Qer 12:13 Vetura , Dragash

Toyota Celica -91

1 400 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 19:32 Vetura , Deçan

Shes veturen per pjes

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 13:17 Vetura , Prishtinë

Toyota celicia 2.0 16v 1 vit regjistrim

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Toyota Celicia | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione