Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Toyota | Corolla

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Toyota Corolla | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

12 Shk 15:56 Vetura , Prishtinë

Toyota corolla ne shitje

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Jan 11:54 Vetura , Gjilan

Shess

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Jan 11:49 Vetura , Gjilan

Shitet

1 150 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Jan 02:51 Vetura , Gjilan

Shitet

1 250 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Jan 19:25 Vetura , Gjilan

Shitet

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Dhj 23:30 Vetura , Vushtrri

Shesë veturë

1 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Dhj 16:22 Vetura , Prishtinë

Kerkoj me ble Toyota Corolla

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Tet 09:22 Vetura , Prizren

U SHITTT

950 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 15:23 Vetura , Prizren

Toyota Corolla 1.3 benzin

1 050 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 23:31 Vetura , Prizren

Toyota Corolla 1.3 benzin

850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 23:31 Vetura , Prizren

Toyota Corolla 1.3 benzin

850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Gush 12:21 Vetura , Drenas

TOYOTA COROLLA 1.4 BENZIN

7 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Korr 17:17 Vetura , Prishtinë

Toyota Corolla 2.0 dizell

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Qer 17:44 Vetura , Prishtinë

Shes Toyota Corolla 2.0 dizell 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Qer 18:59 Vetura , Pejë

Toyota Corolla / Per Pjes

650 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Mar 06:31 Vetura , Viti

Okazion

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Shk 17:01 Vetura , Skenderaj

Shes Toyota cololla 2.0disel

450 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Dhj 18:13 Vetura , Kaçanik

Toyota

470 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 21:05 Vetura , Mitrovicë

Shes Toyota Dizel 2.0 RKS ☎️ 049337065

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Tet 13:08 Vetura , Viti

Drejtuesi

1 100 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Gush 22:11 Vetura , Ferizaj

Shitet

23 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Gush 05:10 Vetura , Prishtinë

Toyota ne shitje

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Gush 17:32 Vetura , Skenderaj

Shitet toyta corolla 2007 ngjendje perfete

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 22:31 Vetura , Klinë

Vetur ne shitje Toyota Corolla

5 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 10:39 Vetura , Prishtinë

TOYOTA COROLA 2.0 DIZELL D4D

2 800 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Maj 16:26 Vetura , Mitrovicë

Toyota corolla 2.0 dizel

550 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Maj 21:31 Vetura , Ferizaj

Toyota Corola 1.4 D4D

12 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
18 Pri 08:55 Vetura , Gjakovë

Vetura toyota

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Mar 16:16 Vetura , Ferizaj

Toyota Corola

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Mar 22:54 Vetura , Ferizaj

TOYOTA COROLLA

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Mar 19:41 Vetura , Fushë Kosovë

Toyota corolla 1.6 regjistrim 7 muj

1 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Dhj 06:37 Vetura , Drenas

Shitet Toyota

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Dhj 07:41 Vetura , Ferizaj

Toyot corolla 1.3 plin/benzin regj deri 10/03/ 21

1 100 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 13:48 Vetura , Klinë

Toyota corolla 1.3 benzin

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Tet 08:33 Vetura , Rahovec

Toyota corolla

200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Tet 12:46 Vetura , Besianë

toyota corolla

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
12 Tet 13:58 Vetura , Prishtinë

Shitet Toyota Corolla S-model

7 250 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
11 Tet 12:06 Vetura , Klinë

Toyota corolla

220 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Sht 16:18 Vetura , Fushë Kosovë

Toyota Corolla 1.6Benzin gjendje perfekte

7 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Sht 12:19 Vetura , Burim

Toyota Corolla dizel

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 16:36 Vetura , Burim

Shitet

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 12:17 Vetura , Prishtinë

Toyota COROLLA 2.0 dizel 2005

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Gush 11:26 Vetura , Prishtinë

Toyota corolla 2.0D4D

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Gush 11:14 Vetura , Prishtinë

Shes Veturen Toyota corolla 2005

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Korr 15:21 Vetura , Prishtinë

Tojota

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Maj 11:59 Vetura , Prishtinë

Toyota 2.0 D4D

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Maj 21:44 Vetura , Ferizaj

Toyota corolla

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Shk 16:57 Vetura , Kastriot

Toyota1.6 16v regjistrim 1 vit

700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Jan 18:20 Vetura , Prishtinë

Toyota

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Toyota Corolla | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione