Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Toyota | Corolla Verso

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Toyota Corolla Verso | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

19 Qer 23:00 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 12:57 Vetura , Besianë

Shes Toyota Corola me urgjence

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Maj 22:37 Vetura , Lipjan

Pjes per Toyota Corolla verso D4D 2.2

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
28 Mar 16:24 Vetura , Gjilan

Toyota Corolla

5 550 EUR

10 Mar 16:17 Vetura , Lipjan

Pjes per Toyota corolla verso

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Shk 23:35 Vetura , Lipjan

Pjes per Toyota corolla verso

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Shk 23:20 Vetura , Prishtinë

Urgjent shitet toyota

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 11:39 Vetura , Prizren

Toyota Corola Verso-2006 1.8 Benzin/Automatk/ 7 ulse

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Jan 19:12 Vetura , Lipjan

Pjes toyota corolla 2.2 d4d

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Jan 04:31 Vetura , Gjilan

shes Toyota

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Jan 14:44 Vetura , Gjilan

SHES TOYOTA COROLLA VERSO DIZEL

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Dhj 22:17 Vetura , Prizren

Toyota corola verso 1.8 benzin automatik

4 800 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Nën 22:51 Vetura , Prishtinë

Veture

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 08:20 Vetura , Gjilan

Toyota Corolla Verso

6 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
10 Sht 11:39 Vetura , Gjilan

Toyota Corrolla

6 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
22 Mar 16:11 Vetura , Gjilan

Shes Toyota Corrolla

Viti: 2005
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
26 Tet 20:27 Vetura , Drenas

Shitet

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Korr 10:31 Vetura , Prishtinë

Toyota per merakli

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Korr 17:01 Vetura , Prishtinë

Toyota Corolla Verso

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Nën 15:55 Vetura , Fushë Kosovë

Toyota corolla verso

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Tet 19:02 Vetura , Prizren

Vetur

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Mar 11:06 Vetura , Prishtinë

toyota D-cat 6 muj rks,7 ulse, gjendje tmir

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Dhj 20:05 Vetura , Prishtinë

Toyota Corolla Verso 2.2 D4D (7 ulëse) - shitet

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Dhj 19:00 Vetura , Gjakovë

Toyota corolla verso

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Tet 22:15 Vetura , Kastriot

TOYOTA COROLLA VERSO

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Sht 13:06 Vetura , Pejë

Toyota Corolla Verso 2.2 D-CAT

5 500 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Pri 19:26 Vetura , Fushë Kosovë

shes toyota verso 2011 2.2 dizel

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Pri 12:03 Vetura , Prishtinë

Shes Veturen

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 19:55 Vetura , Prishtinë

Shitet toyota corolla verso

7 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Mar 22:04 Vetura , Prishtinë

TOYOTA COROLLA VERSO

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Jan 15:38 Vetura , Prishtinë

Shitet urgjent per arsye te migrimit

5 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Dhj 15:01 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Dhj 11:46 Vetura , Prishtinë

shitet toyota

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Sht 10:29 Vetura , Prishtinë

Toyota corolla verso

6 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Gush 19:21 Vetura , Mitrovicë

Toyota corolla verso 2.2D 7 ulse

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Dhj 09:21 Vetura , Prishtinë

Komoditet edhe siguri

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Dhj 09:21 Vetura , Rahovec

Shitet

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 09:26 Vetura , Besianë

Toyota

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Mar 08:26 Vetura , Prishtinë

Toyota Corolla Verso

6 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Shk 11:16 Vetura , Therandë

Toyota Corolla dizel -07

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Shk 04:12 Vetura , Rahovec

Shes vetur toyota corolla verso d4d 2.2

8 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Toyota Corolla Verso | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione